PARKRE Fun
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

PARKour Fun to parking dla twojego androida, w którym zaoferujesz ponad trzy tuziny trudnych poziomów, a duży wybór nietypowych pojazdów, towarzyszące im wrażenia i nowe wrażenia z jazdy są dołączone za darmo!

Przygotowaliśmy grę w Pixbox Studios, na podstawie której jest to drugi projekt tego tematu, pierwszy pojawił się około 3 lata temu i nazywał się Park AR, i zebrał tylko 100 tysięcy pobrań, co jest dość niewielkie dla tego gatunku, ale nowa wersja powinna dopingować gracze i programiści, tak naprawdę, mamy taką nadzieję.


Rozgrywka praktycznie nie różni się od innych parkingów, dostajesz lokalizację, samochód i przewodniki, które doprowadzą cię do kulminacji, a nawet na najniższym poziomie złożoności wszystko stanie się przez jakiś czas, a wszelkie, nawet najmniejsze wypadki, są surowo zabronione.

Osobno warto zwrócić uwagę na bardzo piękny i interesujący otaczający świat, który programiści starannie pracowali, przy zachowaniu doskonałej animacji i samemu wrażeniu samochodu, dla którego takie gry tak lubią graczy. Przy okazji, o samochodach, nikt nie próbował wziąć czegoś licencjonowanego i wymazać tabliczki z nazwiskami, aby spróbować przekazać je jako rzeczywistość, również malowali samochody tutaj, pożyczając podstawowe modele z ostatniej części, oczywiście po pracy nad grafiką.


Funkcje gry:

  • Klasyczny parking, dokładnie to, co lubisz
  • Piękny, dobrze rozwinięty świat
  • Wygodne zarządzanie
  • Wiele zadań i kilka poziomów trudności
  • Doskonała grafika i fizyka
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Nie moglibyśmy sobie poradzić bez reklamy, ale taka jest norma.

Podsumowując: gra PARKour Fun jest doskonałym parkingiem, który spełnia wszystkie wymagania, a ponadto jest gotów zaoferować Ci interesujące wrażenia z jazdy, które zapamiętasz.


Reklama

Pobierz PARKRE Fun 1.22 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Performance optimizations
informacje ogólne
wersja 1.22 (17)
Data umieszczenia 2019-02-14 19:38
rozmiar 85.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/15 08:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |