Pikantna świnka
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Spicy Piggy to retro platformówka, za którą cały pozytywny składnik składa się z prawdziwego hardcore, co z pewnością sprawi, że się pocisz, przynajmniej jeśli jesteś przyzwyczajony do przechodzenia przez wszystkie poziomy na trzy gwiazdki, a tak naprawdę jest całkiem sporo takich graczy!

Przygotowaliśmy grę w znanym już studiu Nitrome, który jest autorem takich popularnych projektów, jak Leap Day, Redungeon, Tower Fortress, Ultimate Briefcase i wielu innych, podczas gdy twórcy konsekwentnie utrzymują bardzo pozytywną atmosferę w grach, w większości przypadków w klasycznym formacie pikselowym. i odpowiadające im działanie głosowe, tak jak w tym przypadku.


Z punktu widzenia rozgrywki, gra okazała się dość typowa, przynajmniej dla platformówki, którą widzieliśmy wiele w ostatnich latach. W każdym razie, masz pod kontrolą świnię, która jest tak pełna jedzenia, że ​​zarumieniła się i nauczyła pluć ogniem. Na poziomach, które musisz biegać, przesuwać, skakać i strzelać, jeśli chcesz przełamać mur lub usunąć wroga z drogi. Każdy poziom może być przekazany do jednej, dwóch lub trzech gwiazdek, a jedna jest bardzo łatwa do zdobycia - musisz dotrzeć do mety, gdzie piggy bar czeka na pasek z napojami bezalkoholowymi, druga gwiazda jest podana na czas, tylko ona już wygląda jak okrucieństwo, ponieważ 20 sekund, najprawdopodobniej przejdziesz go w 50 sekund z błędami, a w 30, jeśli przebiegasz idealnie, ale gdzie odciąć kolejne 10 sekund? Trzecia gwiazda nie jest prostsza od drugiej, ponieważ jest podana, jeśli zbierzesz absolutnie wszystkie ziarna pieprzu na poziomie ... rozumiesz, nie są one w najbardziej dostępnych miejscach, więc jeśli je zbierzesz, stracisz czas. Podsumowując, jak przejść poziom trzech gwiazd, nie rozumieliśmy ... może któreś z was sobie poradzi?


Funkcje gry:

  • Klasyczny design, zawsze w temacie
  • Prosta obsługa
  • Szalona dynamika, potrzebujesz reakcji ninja
  • Oceny z najlepszymi graczami z całego świata
  • Ogromna liczba poziomów
  • Twórcy twierdzą, że jest to najbardziej złożona platformówka na świecie ...

Wady gry:

  • Reklama, zakupy, nic.

Podsumowując: jak wiele innych projektów studyjnych, gra Spicy Piggy jest zabawna i pozytywna, twierdząc, że jest to najtrudniejsza platformówka, jakiej nie będziemy, ale fakt, że znajduje się w pierwszej dziesiątce, jest na pewno!


Reklama

Pobierz Pikantna świnka 18 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Closed Beta, fixes to fireball bug
informacje ogólne
wersja 18 (18)
Data umieszczenia 2019-02-14 19:45
rozmiar 36.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/15 10:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |