Heroes Guardian - Dark Genesis
0 (0)

Heroes Guardian - Dark Genesis

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Heroes Guardian - Dark Genesis to gra fabularna dla Androida, w której czeka na Ciebie epicki narrator, który opowiada o odważnym bohaterze, który wziął w swoje ręce zbawienie świata, ale jak to zwykle bywa, było wielu rywali, a nawet dużych i niebezpiecznych szefów, z którymi musisz walczyć.

Przygotowaliśmy grę w studio Fun Oxide Co., Ltd., z powodu której jest to pierwszy projekt, ale został stworzony dość jakościowo i daje wrażenie produktu bardzo wysokiej jakości, więc jesteśmy prawie pewni komercyjnego sukcesu tego produktu.


Rozgrywka jest dość ciekawa, a niektórzy mogą nawet przypominać zatrzaskowi, jest ich teraz całkiem sporo, niemniej jest to pełnoprawna gra fabularna, nawet jeśli jest zaimplementowana bardziej w trybie krok po kroku, co oznacza, że ​​dynamika tutaj jest bardzo skromna. Niemniej jednak, dostajesz niezłą grafikę, bardzo duże i przerażające potwory, szczególnie jeśli chodzi o bossów i szerokie możliwości ulepszenia twojej postaci i wyboru drużyny, w której możesz włączyć różnych zawodników o unikalnych umiejętnościach, które pozwolą ci zbudować konkretną grę. strategia, która będzie twoja, unikalna.

Jednak, poświęcając dynamikę rozgrywki, programiści dość umiejętnie wprowadzili format strategii kart do gry, która jest znana wielu graczom na całym świecie, więc nie powinieneś zapisywać gry z kont tylko dlatego, że nie wygląda ona jak klasyczne formaty.


Funkcje gry:

  • Piękna nowoczesna grafika i animacja
  • Wielu przeciwników, z których wielu przyszło do nas z mitów
  • Rozbudowany zestaw umiejętności dla twojego bohatera
  • Wybierz niepokonany zespół
  • Zbieraj doświadczenie i sprzęt w bitwach
  • Połącz siły z przyjaciółmi, jeśli nie możesz samemu zniszczyć bossa.
  • Brak reklam w tej chwili.

Wady gry:

  • Obsługiwane zakupy, tak jak w każdej innej grze fabularnej.


Konkluzja: Heroes Guardian - Dark Genesis to nie tylko fajna gra fabularna, to świetna opowieść, która może przypominać o epickim motywie, który zawsze był popularny.


Reklama

Heroes Guardian - Dark Genesis dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/16 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |