Aion: Legiony wojny
3.4 (4)

Aion: Legiony wojny

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Aion: Legions of War to mobilna wersja znanego i bardzo popularnego MMORPG Aion, który pojawił się na osobliwym skrzyżowaniu, gdy gatunek zaczął zajmować pozycje na rzecz nowych trendów, ale ktoś wciąż szukał klasycznych rozwiązań. W każdym razie najpierw wspominamy o programistach, którzy wypuszczają tę grę.

Deweloperami, co nie powinno dziwić, okazała się firma NCSOFT Games, która jest lepiej znana fanom gier fabularnych dzięki nieśmiertelnemu arcydziełu - Lineage 2, które, nawiasem mówiąc, również planują przenieść na platformy mobilne, ale jak dotąd jest to daleko, pionierem, ponieważ nie znaleźliśmy jeszcze żadnych innych projektów na koncie studia (chodzi o platformę Android). Patrząc w przyszłość, warto powiedzieć, że powiedzenie "pierwszy naleśnik jest nierówny" może wydawać się tutaj bardzo odpowiednie, ponieważ tak się właśnie okazało.


Nie będziemy rozmawiać o tym, czym dokładnie jest gra Aion, ponieważ prawdopodobnie już ją znacie, a jeśli nie, to jest to kolejna odmiana klasycznych gier fabularnych w formacie Lineage 2, tylko bardziej współczesna, z tym wszystkim. Co zmieniło się w grze po przejściu na platformę mobilną? Niestety, podsumowując, zmierzysz się z zupełnie inną grą, która ma jedynie wizualne podobieństwo do oryginału, ale nic więcej. Zacznijmy od tego, że przygody twojej postaci zostaną przeniesione w kosmos (z jakiegoś niewiadomego powodu), nie będziesz miał żadnego otwartego świata, w którym będziesz mógł wędrować i odkrywać, natychmiast dostajesz jakąś niezrozumiałą drużynę, której nawet nie prosiłeś , a co najważniejsze - połowa tego, co się dzieje, to animacja i niektóre wydarzenia, w których w ogóle nie uczestniczysz. Nawiasem mówiąc, istnieje możliwość włączenia automatycznej bitwy, ale samo w sobie, nie możesz jej użyć, ale co wtedy zmienia? Jedyną mocną stroną gry jest piękna grafika i oryginalne otoczenie zapisane ... Reszta to niezrozumiałe wydarzenia, które pojawią się na ekranie twojego smartfona (najlepiej bardzo potężnego, lub może nie pójść ...)


Funkcje gry:

  • Świetna grafika i świetna animacja.
  • Piękne postacie, wyposażenie i inne momenty, które podobały Ci się w oryginale
  • Duża ilość treści, bez których nie może tego zrobić.
  • W grze nie ma jeszcze reklam, może się nie pojawić

Wady gry:

  • Bez otwartego świata
  • Sam pomysł oryginału zostaje zniszczony.
  • Oczywiście, są zakupy dla najbardziej pośpiechu
  • Automatyczne bitwy i słabe zaangażowanie w proces

Podsumowując: gra Aion: Legions of War pokazuje nam nie najbardziej przyjemny trend, zgodnie z którym platformy mobilne często niszczą kultowe gry, które na PC lub nawet konsolach czują się jak w domu. W każdym razie, mamy nadzieję, że twórcy NCSOFT wyciągną właściwe wnioski i nie znajdziemy więcej takich tragedii.


Reklama

Aion: Legiony wojny dla LG L Fino

Ocena:

(4)
3.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/17 08:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |