Hooky crook
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Hooky Crook jest zabawną zabawką na co dzień, w której kot umiejętnie łamie nawet dobrze chronione projekty, a omijając pułapki, chce szybko ukraść klejnot i pozostać niezauważonym.

Musisz kraść szybko, ostrożnie i elegancko. Zadaniem gracza jest poprowadzenie sprytnego kota przez poziomy z różnymi pułapkami i pomoc w dotarciu do ogromnego diamentu. Możesz poruszać się za pomocą haków i lin, cała podłoga jest pokryta laserem. Jeśli podejmiesz ochronę laserową - policja natychmiast się spieszy, więc liny i haczyki to jedyny bezpieczny sposób, aby pozostać niezauważonym.

Ważne zastrzeżenie: nawet zdobycie diamentu po raz pierwszy nie gwarantuje zdobycia gwiazd, ponieważ szybkość osiągania celu odgrywa ważną rolę. Jeśli poziom jest przekazywany powoli - radość z wyniku zostanie przyćmiona przez niski wynik. Aby uzyskać większą zdobycz, ogoniasty woli nie marnować czasu na drobiazgi i przeniknąć poważnych przedmiotów:

  • stare domy;
  • rezydencje;
  • lochy;
  • repozytoria słynnych banków.

Każdy obiekt jest pod poważną ochroną, ale ten argument nie jest w stanie powstrzymać lekkomyślnego kota. Nawet sprytne pułapki go nie obciążają, chociaż na każdym poziomie stają się bardziej wyrafinowane. Postać jest pewna, że ​​przy pomocy sprawdzonej liny i haka, który jest w stanie dostać się wszędzie, przed tym krakerem nie ma zamkniętych dróg. Prosty i jednocześnie fascynujący timekiller pomoże zrelaksować się i uciec od codziennego zgiełku.

Szkodliwe, ale bardzo urocze zwierzę, z chłodną opaską na oczach, promieniuje nieograniczonym szczęściem za każdym razem, gdy otrzymasz upragniony zielony kamień. Tak, od czasu do czasu pułapka nie może być przekazana za pierwszym razem, konieczne jest udoskonalenie strategii i odważnie wytrzymać porażki. Ale kiedy wszystkie haczyki chwyciły się na czas i szybko dotarły do ​​diamentu - bestia domowa jest obok szczęścia. Ten, kto kontroluje bestię, również odczuwa falę pozytywnych emocji. To jest sprawdzone, pamiętaj, aby spróbować samemu.


Reklama

Pobierz Hooky crook 1.0.154 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New Levels!
informacje ogólne
wersja 1.0.154 (2000154)
Data umieszczenia 2019-02-16 15:00
rozmiar 93.74 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/25 10:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |