Drzwi i pokoje: Escape King
0 (0)

Drzwi i pokoje: Escape King

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Doors Rooms: Escape King to gra logiczna, w której po raz kolejny spotkasz się z koniecznością opuszczenia pokoju, do którego drzwi są zamknięte. Czy masz zaradność i cierpliwość, aby ukończyć wszystkie poziomy? Jesteśmy pewni, że warto to sprawdzić, a im szybciej, tym lepiej!

Przygotowaliśmy grę w studiu Mobirix, na którego konto mnóstwo innych projektów, i znalezienie czegoś z mniej niż milionem pobrań w ich portfolio jest trudne, ale są gry, które mają pliki do pobrania 10 i 50 milionów, więc jak programiści wiedzą, jak dogonić publiczność i wyraźnie wiedzą, co lubi publiczność, ponieważ jest to najdziwniejszy przypadek, w którym gra może nawet zostać nazwana dynamicznie, pomimo gatunku.


Gra podzielona jest na rozdziały, z których każdy jest na kilkunastu poziomach, ale łączy je fakt, że jeden rozdział to jedno pomieszczenie, które może tylko nieznacznie zmienić się z poziomu na poziom. Trudno, przy okazji, również będzie się rozwijać płynnie, co jest dość wygodne, ponieważ jeśli jesteś weteranem tego gatunku, szybko przejdziesz pierwsze poziomy, ugnijesz się i będziesz w stanie stawić czoła prawdziwemu wyzwaniu, a jeśli trening cię nie skrzywdzi, proszę, każdy nowy poziom zawiera to coś fajnego i wyjątkowego. Przy okazji, z humorem programistów wszystko jest w porządku, bo jak myślisz, co musisz zrobić na pierwszym poziomie, aby wyjść z pokoju? Ktoś może nawet zgadnąć, że wystarczy otworzyć drzwi ... Ale wtedy będzie naprawdę ciekawiej, zwłaszcza jeśli szybko i pomyślnie zakończysz pierwszy odcinek, wszystko będzie o wiele ciekawsze.


Funkcje gry:

  • Duża liczba poziomów
  • Trudność rośnie bardzo płynnie, możesz grać szybko
  • Deweloperzy mają wielką wyobraźnię, trudno tego nie zauważyć
  • Wiele oryginalnych zadań
  • Ładna grafika

Wady gry:

  • Reklama, zakupy ...
  • Niektóre wskazówki są zbyt oczywiste ...

Konkluzja: gra Doors Rooms: Escape King jest doskonałym przedstawicielem tego gatunku, który z pewnością zainteresuje zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają się do tego przyzwyczajać.


Reklama

Pobierz Drzwi i pokoje: Escape King 1.2.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.0 (34)
Data umieszczenia 2021-08-23 19:17
rozmiar 32.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/19 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |