Goal.io
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Goal.io to gra sportowa, w której znajdziesz jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, a mianowicie futbol! Które przy okazji dotarły już do Korei dość dawno temu, w której nie tylko zebrały dobry zespół, ale także zaczęły tworzyć gry na temat tego sportu.

Przygotowaliśmy grę w studiu DAERISOFT, na której koncie jest wiele innych projektów, z których część jest przeznaczona głównie na rynek krajowy, a niektóre dla wszystkich innych, i warto zauważyć, że nie widzieliśmy koreańskich gier o, ale najwyraźniej te czasy nadciągnęły!


Zresztą wróćmy do rozgrywki, która, podobnie jak inne gry tego formatu, nie przedstawia czegoś fundamentalnie trudnego, ponieważ jest przeznaczona do dynamicznych bitew graczy z całego świata, a tutaj czeka Cię prawdziwy pojedynek piłkarski! W twoim zespole będzie tylko dwóch graczy i jeśli ktoś pomyśli, że jeden z nich jest bramkarzem, to się pomyli. Pomysł polega na tym, że zarówno ty, jak i twój przeciwnik będzie miał lalkę przy bramie, która po prostu porusza się tam iz powrotem, zapewniając bramie minimalną ochronę, więc tylko od przypadkowych trafień. Ale dwóch graczy na boisku zarówno od strony przeciwnika, jak i od przeciwnika to dokładnie to, z czym musisz pracować. Możesz swobodnie przełączać się pomiędzy graczami, a co najciekawsze, to, że kiedy kontrolujesz innego, nie przeszkadza to drugiemu graczowi w samodzielnym graniu, a nawet trafieniu w cel przeciwnika! A jednak, zgodnie z prawem gatunku, wszystkie wydarzenia zajmą nie więcej niż cztery minuty, więc możesz szybko grać i pocieszyć się;)


Funkcje gry:

  • Mecz na żywo 2 na 2, z dowolnym graczem z całego świata
  • Na mecz przypada tylko kilka minut.
  • Różne bonusy i trudne funkcje
  • Kilka sztuczek, które pomogą w trudnych czasach
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Gracze są nadal dość małe.

Podsumowując: gra Goal.io może strzelać, zwłaszcza jeśli wpada w kręgu ludzi, którzy są naprawdę uzależnieni od piłki nożnej, więc zalecamy zwrócenie na to uwagi, dopóki wszystkie linie z liderami nie będą pełne;)


Reklama

Pobierz Goal.io 1.4.3 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.4.3 (123)
Data umieszczenia 2019-07-17 20:12
rozmiar 49.38 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/20 10:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |