Układanka: Gra Owocowa Wieża Blocks
0 (0)

Układanka: Gra Owocowa Wieża Blocks

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Układanka: Stos owocowych bloków Gra : zbuduj wieżę owocową w dżungli, która jest nowoczesną wersją Tetris, w której bloki są owocowe, a cały proces jest kolorowy i bogaty. Tutaj zapisywane są zarówno w pełni, jak i częściowo wypełnione linie, dużym celem jest zbudowanie jak najwyższej wieży. Ale jeśli klocek nie jest bardzo stabilny, wtedy, gdy następny jest ułożony w stos, może wpaść do wody, wyciągając wszystko ponad nią. Poziom wody będzie powoli i równomiernie rosnąć. Ważne jest, aby linia wody nie sięgała szczytu wieży, w przeciwnym razie zostanie zalana i będziesz musiał zacząć wszystko w nowy sposób.

Zalety gry:

  • fajna grafika;
  • realistyczna fizyka;
  • pomocne i odpowiednie wskazówki;
  • fascynujące poziomy;
  • ekscytująca rozgrywka;
  • Odpowiedni dla graczy w każdym wieku.

Budowa wieży w dżungli, w której woda przychodzi i nie pozwala się zrelaksować - jest pracochłonnym zadaniem. Co więcej, bloki nie zawsze mają postać, którą chciałbym, ale rozmyte umieszczenie jednego bloku w pewnych okolicznościach kończy się niepowodzeniem. Ogromne muchomory i inne elementy, które zakłócają lakoniczną budowę owocowej wieży, wrzucają drewno do ognia. Korzyścią jest natychmiast jasne, który blok będzie następny, nawet zanim poprzedni został ustalony na strukturze. Pozwala to na formułowanie taktyk, co najmniej o jeden krok do przodu.

Do tworzenia skarbów w kolorowej dżungli należy łączyć ostrożność, dokładność i szybkość. A jeśli oprócz umiejętnego używania wskazówek, wynik będzie zachwycający. Ten pomysł twórcy Sushi Studio Games spodoba się każdemu, kto jest nostalgiczny w stosunku do Tetris, a także tym, którzy zgodzą się walczyć o swój upragniony cel i kochają związane z czasem zagadki. Spróbuj i nie możesz się oderwać!


Reklama

Pobierz Układanka: Gra Owocowa Wieża Blocks 1.0.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Puzzle Stack with new version:
- Add tutorial
- Fix bugs
- Update graphics
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (108)
Data umieszczenia 2019-02-19 19:01
rozmiar 28.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/26 10:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |