BalanCity
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The BalanCity to wyjątkowa gra logiczna, która pozwala budować wysokie obszary metropolitalne wraz z całą infrastrukturą. Po prostu utrzymuj równowagę na niestabilnej platformie, to jedyna rzecz, która zasadniczo odróżnia ten projekt od znanych przedstawicieli tego gatunku.

Jeśli proces budowania czegoś nowego i dużego przyciąga cię, wzrost inspiruje, a niebezpieczeństwa lub przeszkody wywołują podniecenie zamiast strachu - zdecydowanie zalecamy wypróbowanie tej zabawki. Na przewidzianej platformie balansującej konieczne jest zbudowanie jak najwyższego miasta, tak aby wszystkie elementy były równomiernie rozmieszczone, a platforma nie zgięła się z jednej strony.

Istnieją trzy różne tryby wyboru Twojego nastroju:

  • Konstrukcja swobodna: piaskownica, w której budowniczy powinien brać pod uwagę tylko grawitację, brak dodatkowych zadań / zagrożeń.
  • Misje: poziomy, na których musisz osiągnąć określone cele, zwróć uwagę na ograniczenia dostarczonych zasobów.
  • Scenariusze: biorąc pod uwagę specyfikę prawdziwych miast, trzeba mieć czas na umieszczenie różnych punktów orientacyjnych przed upadkiem megalopolis.

Miasto zostało zbudowane, aby mieszkańcy miasta czuli się komfortowo i nic nie zakłócało ich spokoju. Być może budowa domów, biur, stacji, lotnisk, elektrowni. Możesz także tworzyć atrakcje i wiele więcej, aby metropolia stała się bardzo wygodna.

Pożary, trzęsienia ziemi, meteoryty mogą przełamać idyllę. Jeśli taką siłę wyższą można uznać za drobnostkę, wówczas UFO, potwory i inne pozaziemskie zło mogą wystraszyć nawet najbardziej śmiałego, doświadczonego budowniczego. Nie ma jednak czasu, aby się poddać, ponieważ mieszkańcy czekają na ochronę, a gracz jest jedynym, który może zmienić bieg sytuacji, zapobiec upadkowi w małym miasteczku lub ogromnej stolicy. Smarty jest tutaj bardzo przydatny, w nowoczesnej kreacji budowlanej jest wymagana

Istnieje wiele poziomów, nie są one proste, konieczne jest przeanalizowanie rozmieszczenia każdego elementu, aby uniknąć przechylenia platformy. Jeśli lekko się pochylisz, lepiej od razu podejmij środki i uformuj coś podobnego w masie po przeciwnej stronie. Staraj się być wyższy, gładszy i jaśniejszy, aby stworzyć najbardziej spektakularną i wygodną metropolię.


Reklama

Pobierz BalanCity 1.4.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed several minor issues
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (10401)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:40
rozmiar 54.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/27 10:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |