Biotix 2: Ewolucja faga
0 (0)

Biotix 2: Ewolucja faga

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Biotix 2: Phage Evolution to strategia dotycząca wirusów, która przypomina wielu Plague Inc. i podobne projekty, trudno powiedzieć, kto tak naprawdę przypomina kogo, jak się wydawało, że ci inni przez długi czas iz pewnością nie mogli stać się kopią jakiegoś nieznanego i niepopularnego projektu, jakim były kiedyś takie gry. Wtedy ktoś dostał się do ludzi, ktoś nie czuł się tak cool, ale nie tak źle, zresztą wszyscy się czołgali!

Przygotowaliśmy grę w studiu TEN PERCENT RED, która istnieje już od jakiegoś czasu, ale w tym czasie jej portfolio rozrosło się do zaledwie siedmiu gier, z których jedna jest ostatnią częścią naszej nowości. Nawiasem mówiąc, ostatnia część była na naszej stronie pod koniec 2014 r., Tj. ponad cztery lata temu, w tym czasie zebrało ponad milion pobrań i stało się najpopularniejszym kontem deweloperów, pozostałe gry pojawiły się całkiem niedawno lub po prostu nie poszły ... jak mówią.


Istota, a nawet pojawienie się tego, co się dzieje, wcale się nie zmieniło w porównaniu z ostatnią częścią, grafika mogła być trochę polizana, ale jeśli tak się stało, nie zauważyliśmy. W każdym razie, programiści wciąż oferują ci idealnego wirusa, który może zająć dominującą pozycję w twoim "społeczeństwie", i będziesz kontrolować to, przechwytując wszystko, co stanie ci na drodze. Jest zdecydowanie więcej poziomów w porównaniu do ostatniej części i najprawdopodobniej deweloperzy zdecydowali, że to więcej niż wystarczająca. A teraz najważniejsze pytanie brzmi: czy jest online? Cóż, główna odpowiedź - nie jest. W tym samym czasie, każdy programista, który ukradnie pomysł, ale będzie online, dostanie milion pobrań, uwierz mi!

Funkcje gry:

  • Proste, ale ekscytujące walki z wirusami
  • Inżynieria genetyczna, patogeny i inne przerażające słowa
  • Wiele poziomów i nowych odcinków
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Zakupy odbywają się
  • Od pierwszej części nowości nie jest zasadniczo różna
  • Nie online

Konkluzja: Biotix 2: Phage Evolution jest wciąż dobrą i interesującą strategią z chłodnym nastawieniem, ale jeśli przegapiłeś pierwszą część - nie przejmuj się, możesz pobrać drugą i nic nie stracisz, są prawie identyczne.


Reklama

Pobierz Biotix 2: Ewolucja faga 1.5 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.5 (11)
Data umieszczenia 2019-04-08 12:43
rozmiar 38.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/21 08:23
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |