Dead Rain 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dead Rain 2 to platformowa gra akcji dla Androida, której akcja rozgrywa się w świecie, przetrwała apokalipsa zombie, następna, milionowa, prawdopodobnie ... W każdym razie, zanim rozwiniesz franczyzę, która nie wiele, ale wciąż czeka warto!

Przygotowaliśmy grę w niezależnym studiu Tiny Devbox z siedzibą w Korei, a ten kraj od dawna próbuje swoich sił w dziedzinie zombie, niektóre filmy to potwierdzają.

Pierwsza część gry pojawiła się gdzieś w 2017 roku, uzyskała odpowiednią lokalizację i została zapłacona ... nawet pomimo tego liczba pobrań przekroczyła granicę 100 tysięcy, co dało twórcom pomysł na kontynuowanie ich pracy, a ostatecznie czekał. Nowość okazała się swego rodzaju kontynuacją, w której było więcej bohaterów i więcej dialogów, a jeszcze więcej, historia trwa ... a w ostatniej części opowieść została opowiedziana bez słów, ale w drugiej części poczujesz to. Nawiasem mówiąc, ważny punkt, tymczasowo lub na stałe, ale pierwsza część może teraz zostać pobrana za darmo, jak również druga, która początkowo była darmowa i została wymyślona. Tak więc, jeśli cena w grze w przeszłości Cię zatrzymała, to teraz wszystko, wszystkie drogi są otwarte!

Brakuje tylko lokalizacji, pojawiły się dialogi i prawdopodobnie będziesz chciał dowiedzieć się więcej o tym dziwnym świecie, w którym jest nieskończony deszcz, który zamienia ludzi w zombie, z których drzewa, które lubią deszcz, zaczynają rosnąć ...


Funkcje gry:

  • Trudna struktura postaci i wiele poziomów
  • Wszelkiego rodzaju umiejętności, młoty, broń
  • Różne zombie o różnych cechach
  • Interesująca grafika i świetna animacja.
  • Niebezpieczni szefowie i sekrety na każdym poziomie

Wady gry:

  • Lokalizacja nie jest jeszcze dostępna, ale na razie!

    Reklama jest obecna, ale gra jest darmowa
  • Kontrolowanie suwaka nie jest najlepszą opcją ...

Podsumowując: gra Dead Rain 2 jest zwięzłą kontynuacją, z której fani będą zadowoleni, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że teraz obie części można pobrać za darmo, najprawdopodobniej fani wzrośnie znacząco.


Reklama

Dead Rain 2 dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Tiny Devbox na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/21 10:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |