Odbicie światła kuli. Kule sprężyste
0 (0)

Odbicie światła kuli. Kule sprężyste

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bounce ball light to nieskomplikowana zabawka arkadowa, w której musisz kontrolować piłkę tak, aby poruszała się do przodu wzdłuż miejsca tak długo, jak to możliwe, bez upadku.

Zrób sobie przerwę od różnorodności kolorów, pomóż ciemnej platformie z poziomymi poprzeczkami, które przesuwają małą kulkę. W pełnej ciemności świecący element przeskakuje do przodu na krótkich platformach, które są umieszczone na różnych wysokościach. Zadaniem gracza jest zoptymalizować prędkość piłki tak, aby poruszała się od jednego taktu do drugiego i pozostała widoczna. Kliknięcia po lewej i prawej stronie ekranu zapewniają pożądane przyspieszenie lub opóźnienie, ale tempo musi być stale monitorowane.

Pierwsze kliknięcie uruchamia ruch platform po lewej stronie, grawitacja pociągnie piłkę w dół, ale gdy zderzy się z listwami, podskakuje i może kontynuować podróż. Czasami zwolniony ruch prowadzi do utraty piłki poza lewą krawędź ekranu. Nadal może być zwrócony przez przyspieszenie, jeśli upadek nie złamie planów. Każde dotknięcie platformy zmienia odcień głównego elementu, a wraz z nią cała lokalizacja jest podświetlona inaczej. Daje to odrobinę tajemniczości rozgrywce, a nawet fascynuje.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • projekt ascetyczny;
  • rozgrywka opiera się na grawitacji;
  • intuicyjna kontrola;
  • ładna grafika;
  • minimalne warunki / zasady.

Na niektórych platformach znajdują się te same okrągłe źródła światła. Zaleca się ich gromadzenie w celu uzyskania dodatkowych punktów. Przy znacznej ilości bonusów będzie można zmienić tło. Minimalistyczny styl pozwala całkowicie się zrelaksować. W pierwszych sekundach pojawia się uczucie zamknięcia, a raczej szybkiego przyzwyczajenia się do atmosfery. Po kilku minutach wszelkie dodatki wydają się zbędne, to brak rozrywek przyciąga i widocznie wciąga. Ścieżka dźwiękowa tylko dopełnia ideę, nie zaburzając w żaden sposób nastroju nastrój.


Reklama

Pobierz Odbicie światła kuli. Kule sprężyste 1.4.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Some bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.4.4 (22)
Data umieszczenia 2020-05-06 08:40
rozmiar 11.24 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/23 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |