Kute fantasy
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Forged Fantasy to fantastyczna gra akcji z żywymi bitwami przeciwko gangu wroga. Jego postacie mogą zostać ulepszone i nadal dostępne, aby zmienić rolę w czasie bitwy.

Początkowo gra zaskakuje wieloma krótkoterminowymi poziomami, drugi członek zespołu staje się bohaterem już w pierwszej firmie, a trzeci pojawia się nieco później. Możesz zarządzać dowolną, ale tylko jedną, reszta walczy sama. W biernym nastroju wystarczy włączyć autopilota, aby postacie robiły wszystko bez gracza. Rozwiązywanie problemów daje dostęp do różnych trybów (Solo-raid, PvP, Turniej i inne).

Głównym celem jest zebranie zespołu postaci o wyjątkowych zdolnościach i niezwykłych siłach, aby zneutralizować wrogi klan, dochodząc praw do dominacji nad światem. Dziesiątki misji, ekscytujące konfrontacje, gniewni bossowie i drogie trofea serc odwracają uwagę od codziennego zgiełku.

Aby odpowiednio wykonać zadania wymyślone przez programistów i pięknie przepuścić poziomy, musisz regularnie pompować swoje postacie, ta możliwość jest podawana po każdej bitwie. Możesz wejść do menu, otworzyć skrzynie ze skarbami, zwiększyć możliwości bohaterów, czasami nawet wynająć świeże jednostki. Po starannym przygotowaniu możesz rozpocząć nową bitwę. Wskazane jest opracowanie nowej taktyki, biorąc pod uwagę aktualizację możliwości zespołu.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • bogata fabuła RPG;
  • różnorodność znaków;
  • kolorowe światy;
  • ponad sto misji;
  • przełączaj między bohaterami i autopilotem.

Gra Forged Fantasy ma niezwykły wygląd menu, oryginalną animowaną grafikę, szalone efekty specjalne, fajną animację. Również deweloperzy są zdezorientowani, aby dźwięk pasował do stylu gry i uzupełniał ją dobrze.

Trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku na rozwój swoich bohaterów i ulepszenie sprzętu, ale bez chodzenia po menu i wybierania elementów pompowania, dalsza efektywność bohaterów może być kwestionowana. Dlatego zaleca się znalezienie równowagi między bitwami i przygotowaniem do nich, aby w pełni cieszyć się fantastyczną rozgrywką.


Reklama

Pobierz Kute fantasy 1.7.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.7.8 (101070800)
Data umieszczenia 2021-07-20 03:57
rozmiar 108.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/24 08:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |