Człowiek z kropli wody
0 (0)

Człowiek z kropli wody

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Water Drop Man to gra zręcznościowa o tematyce środowiskowej, w której kropla wody dociera do szkła przez przeszkody. Ale prawdopodobieństwo popadnięcia w brudny staw jest wysokie.

Zaleca się ugasić pragnienie jedynie czystą wodą, ale ze względu na destrukcyjny wpływ człowieka na jej naturę, bardzo niewiele pozostaje. Zabawka pozwala kontrolować kroplę, która porusza się do małego naczynia z "krewnymi". Postać czeka na trudną ścieżkę, rynny i naturalne zbiorniki są wypełnione cieczą trucizną i dużymi odpadkami. Musisz iść na bloki, poruszać się do przodu / do tyłu i wykonywać skoki, jeśli to konieczne. Spadek płynącej poniżej cieczy prowadzi do utraty, przejście poziomu zaczyna się od nowa. Nie ma zapisanych punktów.

Jeśli możliwe jest dotarcie do statku bez szwanku - następuje przejście na nowy poziom. Odległości między blokami są różne, aw niektórych miejscach są elementy ze strzałkami, które obracają się w kółko. Przy odpowiednim podejściu do strzałki możesz przejść do następnego bloku. Najważniejsze, żeby nie przeszkadzać w poruszaniu się, ponieważ skoczek może zrzucić / upuścić kroplę.

Po drodze warto zbierać bonusy, które pozwalają:

  • tymczasowo zatrzymać rotację strzał;
  • obniżyć poziom trującego zbiornika;
  • dodaj artefakt, który pojawia się po ukończeniu poziomu.

Twórcy pokazali tło wpływu człowieka na środowisko i klęskę żywiołową, co spowodowało, że cel został podwyższony. Proces sterowania jest tak prosty, jak to tylko możliwe: dwa przyciski do poruszania się do przodu lub do tyłu, oraz dodatkowy do skoków. To jest cały arsenał przycisków, których gracz będzie potrzebował w swojej misji.

Ciekawe miejsca, skomplikowane układy klocków i strzał w najbardziej niewygodnym miejscu powodują, że zanurzasz się w grze, dajesz się ponieść emocjom, myślisz o zrobieniu kroków kilka kroków do przodu, aby nie upaść. Przygoda z podtekstem na temat problemów środowiskowych na planecie łączy łatwość zarządzania charakterem i trudne ścieżki do ostatniej chwili. Na pewno spodoba się tym, którzy nie poddają się w połowie drogi.


Reklama

Pobierz Człowiek z kropli wody 1.1.4.134 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fix some bugs.
informacje ogólne
wersja 1.1.4.134 (134)
Data umieszczenia 2019-02-23 11:01
rozmiar 41.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

zmienianie systemowych ustawień wyświetlania

Zezwala aplikacji na zmianę bieżącej konfiguracji, na przykład regionu lub ogólnego rozmiaru czcionki.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/28 10:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |