TALLNUM
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra TALLNUM to niestandardowa gra logiczna na Androida z ascetycznym designem, w której bloki z liczbami są łączone, aby uzyskać maksymalną wartość.

Arytmetyka to przydatny temat, w tym rozwiązywanie zagadek. Proponowana gra pozwala uciec od codzienności i skupić się na dodaniu różnych wartości. Osobliwa kombinacja Tetrisa i 2048. Fragment gry przypomina kolumnę, każdy element spada z góry. Upadek musi najpierw zostać rozwiązany. Liczba jest zapisywana na spadającym kawałku, a jeśli pokrywa się z wartością górnej kolumny wynikowej, są one połączone w celu utworzenia podwójnego wskaźnika. Bloki spadają tylko jeden i ważne jest, aby wieża nie sięgała granicy ekranu - jest to czerwona linia.

Elementy, które spadły wcześniej, można przenosić, ustawiając górny jako fundament lub podnosząc dolny nad wszystkim. To pozwala na zastąpienie pożądanego elementu pod elementem, który spada dalej (jego wartość jest znana z góry). Dostępny jest również dodatek kostek już w kolumnie. Ta procedura jest zawsze dostępna, ale potem należy utworzyć dwie identyczne liczby obok siebie. W przeciwnym razie nowa kombinacja zostanie zablokowana, a zmniejszenie wieży będzie trudniejsze.

Funkcje gry:

  • prosty interfejs;
  • sześcienny styl;
  • szerokie pole do eksperymentów, wykorzystanie różnych strategii;
  • duża liczba poprawnych decyzji;
  • niezwykła rozgrywka z nostalgicznymi doznaniami.

Prosta kolorystyka nie odwraca uwagi od rozwiązywania zadań. Ruchome kostki to doskonały trening dla mózgu i opóźnienia przez długi czas. Nie ma jasnych kolorów, które mogłyby rozpraszać lub przeszkadzać w skupieniu. Możesz w pełni zanurzyć się w atmosferze numerologii i myśleć tylko o tym, który wariant dodawania / ruchu będzie optymalny w danym przypadku. Czas upadku każdego gracza kostki określa się, w priorytecie nie jest pośpiech, ale elegancja rozwiązywania problemów wymyślonych przez deweloperów. Każde rozwiązanie przynosi wiele pozytywnych efektów!


Reklama

Pobierz TALLNUM 1.27 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added privacy policy
informacje ogólne
wersja 1.27 (15)
Data umieszczenia 2019-02-23 11:20
rozmiar 30.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/01 08:17
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |