Przygoda lamy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Adventure Lama to platformówka arkadowa, w której dociekliwa lama zbiera skarby, skacze nad gorącymi płynami, a nawet lata ze spadochronem, jak ci się podoba? Ale ogólnie, lubisz lamy?

Niedorzeczna lama o imieniu Pablo rozpoczyna swoją podróż do lochów świątyń opuszczonych przez swoich przodków. Celem każdego poziomu jest zebranie wszystkich klejnotów na ekranie i nie wpadnięcie w pułapkę. Zwierzę porusza się niezależnie, gdy dotrze do ściany - obraca się, aby poruszyć się w przeciwnym kierunku. Musisz tylko pomóc mu skakać na niewielkich dystansach lub latać na dłuższych dystansach ze spadochronem. Szybkość reakcji w tej arkadzie jest nie mniej ważna niż wybór taktyki.

Pierwsze etapy pozwalają na przyzwyczajenie się do rozgrywki, wystarczy skakać / latać w nich, aby uzyskać żądane żetony i przejść o jeden poziom wyżej. Następnie pojawia się rozpalony do czerwoności płyn, który wypełnia niektóre części ścieżki. Później specjalne pistolety będą wypluwać cieczą, będziesz musiał unikać każdego strzału, przemyśleć działania z wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę, że postać ciągle się porusza.

Charakterystyczne cechy:

  • dynamiczna rozgrywka;
  • łatwa, ale niecodzienna obsługa;
  • ciekawe projekty, które pasują do ekranu;
  • zabawna fabuła.

Wśród żetonów, które zbiera Pablo, znajduje się waluta lam. Z biegiem czasu możesz wydawać na ubrania. Spróbuj ekstrawaganckiego stroju bohatera, aby był jeszcze jaśniejszy. Różnorodność i wzornictwo strojów sprawi, że nawet najbardziej ponury uśmiech będzie od ucha do ucha. Tak więc postać może być modyfikowana, jeśli istnieje pragnienie i monety, a wynikowa waluta umożliwia otwieranie innych światów w celu kontynuowania podróżowania w nowym formacie.

Aby zabawka zyskała więcej fanów, twórca Orube Game Studio dostarczył trzy tryby rozgrywki. Dekoracja wykonana jest w stylu retro, wystarczy jeden dotyk, aby kontrolować. Akcji towarzyszy lekka dyskretna melodia. Adventure Lama daje nowy odcień w historycznym temacie gier i gwarantuje odejście od wieczornej nudy.


Reklama

Pobierz Przygoda lamy 1.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.4 (150)
Data umieszczenia 2021-08-23 11:10
rozmiar 56.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/02 11:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |