Idle racing GO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Nitro Racing GO to mieszanka biegacza i pilota dla Androida, bazująca na idei wyścigów ulicznych, więc nie zdziw się, że tysiące jeźdźców czekają na bitwę z nową postacią na ulicach Dubaju z niesamowicie pięknymi widokami.

Zapraszamy do odwiedzenia świata wyścigów ulicznych z wieloma uczestnikami. Na ulicach inteligentny nowicjusz może zaskoczyć nawet sławnych profesjonalistów. Proces rozpoczyna się powolnym ruchem na drodze, gracze muszą regularnie klikać na ekranie, aby przyspieszyć żelazny koń. Jak tylko można było uzyskać wystarczającą prędkość, za pomocą dolnych przycisków można przejść do menu i trochę pompować samochód, na przykład wybrać mocniejszy silnik. Wtedy staje się ciekawsze, częstotliwość wyprzedzania wzrośnie, akcja zostanie aktywowana.

Z silniejszym samochodem, jest więcej opcji punktacji, nie jest tak strasznie, aby wjechać na nadjeżdżający pas lub zminimalizować dystans z innymi samochodami. Proponuje się również zebranie specjalnych kart, które zwiększają moc samochodu. Twórcy runner obiecują wypełnić talię takich kart nowinkami. I w samym ruchu, możesz zorganizować wyścig, aby pokazać, kto jest najfajniejszy na tej drodze.

Interesujące fakty na temat zabawki:

  • ponad 20 000 rywalizujących jeźdźców;
  • ponad 45 rodzajów strojenia;
  • 25 przyspieszeń (1000 ulepszeń na każdą);
  • dodatkowe karty przyspieszenia;
  • możliwość zaparkowania 10 samochodów w garażu.

Twórca T-Bull daje możliwość wypróbowania swoich sił za kierownicą najlepszych modeli z kategorii szybkich samochodów. Biorąc udział w wyścigach, będziesz musiał podjąć decyzję, na przykład, o włączeniu nitro lub innych chwytów wyprzedzających. Terminowość decyzji odgrywa ważną rolę. Rasy przeciwko wielu rywalom na różnych poziomach pozwalają doskonalić swoje umiejętności, aby później rozpocząć konkurencję z bossami. A jeśli uda Ci się pokonać wszystkich bossów, możesz stać się głównym kierowcą na drogach Dubaju.

Właściwie wykonana grafika, spektakularne widoki miasta, przyjemny dźwięk i dobre oświetlenie pomagają cieszyć się najbardziej kompletnym światem wyścigów.


Reklama

Pobierz Idle racing GO 1.27.2 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.27.2 (735012725)
Data umieszczenia 2020-08-08 16:17
rozmiar 96.02 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje T-Bull na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/04 08:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |