Turbo Squad: Build and Battle
0 (0)

Turbo Squad: Build and Battle

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Turbo Squad: Build and Battle to wyjątkowa strzelanka, w której gracz tworzy maszynę bojową, a przy jej pomocy próbuje uchwycić terytorium rywali online, gra jest dostępna na Androidzie, ale jest obecnie testowana, ale można już ją zainstalować.

Gracz ma własne platformy, ale chcę mieć więcej terytoriów na dużą skalę. Aby to zrobić, wybierz technikę i spiesz się do walki z prawdziwymi przeciwnikami, którzy mają podobne plany. Po zdobyciu baz, wróg powinien zostać wydalony, a nie dochodzić swoich praw do własności.

Każda jednostka wyposażenia wyposażona jest w broń automatyczną lub ręczną, sprzęt jest bardzo przyzwoity, ale można go zmienić / dodać, jeśli chcesz. Takie uaktualnienie zaleca się wykonywać regularnie, jednocześnie z ulepszeniem strategii walki. Dostępne są między innymi roboty, lekkie pojazdy uzbrojone, ciężkie pojazdy opancerzone, broń i zbroja.

Bitwa trwa, dopóki wszystkie bazy wroga nie zostaną przechwycone przez nas lub sojuszników. W nagrodę zwycięzca otrzymuje kartę z kluczami, aby pomóc w zdobywaniu doświadczenia. A kluczem można otworzyć skrzynie z ekskluzywnymi kryształami, zbrojami i zaktualizowanymi broniami. Po włączeniu konstruktor jest możliwy:

  • pełne zastąpienie broni;
  • wymiana miejsc na broń;
  • częściowa / pełna osłona i wiele więcej.

Najważniejsze jest prowadzenie bitew wysokiej jakości, aby kwalifikacja wystarczyła do zainstalowania żądanego rodzaju sprzętu. Zakres broni i środków transportu jest bardzo szeroki, wystarczy, że uzyska się prawo do korzystania z niego. Możesz kontrolować proces, klikając po prawej i lewej stronie ekranu. Dostępny jest również zestaw intuicyjnych przycisków. Uzupełnieniem tej listy korzyści jest dobra grafika w stylu kreskówek i stosunkowo dobry dźwięk.

Dobrze przemyślany system ulepszeń pozwala ci często ulepszać zestaw narzędzi do walki i dostosowywać taktykę, aby wyeliminować opcję przewidywania dla przeciwników. Deweloperzy stworzyli doskonały produkt, który pozwala wszystkim fanom tego kierunku wniknąć głęboko w rozgrywkę i czerpać z tego przyjemność. Gdyby tylko Internet był stabilny!


Reklama

Pobierz Turbo Squad: Build and Battle 0.133 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 0.133 (2019020202)
Data umieszczenia 2019-02-24 21:17
rozmiar 94.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/06 08:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |