Ava w powietrzu
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ava Airborne to narysowana gra zręcznościowa dla Androida, w której dziewczyna przyśpiesza w powietrzu na różnych urządzeniach, marzy o lataniu przez przeszkody tak długo, jak to możliwe, bez dotykania ziemi, która jest trochę jak słynna gra o pingwinach, prawda?

Ava mieszka w samolotach i jest gotowa do użycia wszelkich dostępnych narzędzi jako samolotu, aby utrzymać się w powietrzu przez maksymalny czas. Ma w swoim arsenale różne lotnie, samoloty, rakiety, a nawet plecak odrzutowy, stworzony na bazie saksofonu. Głównym celem jest latanie na maksymalnej odległości bez upadku. Można to osiągnąć w trybie nieskończonym. Istnieje również format zawodów, w którym pewna odległość musi zostać pokonana szybciej niż rywali.

Różne elementy latają na niebie, kontakt z nimi może mieć zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki. Na przykład, czerwone i niebieskie kule nadają postaci przyspieszenie, możesz także wyskoczyć z armaty z prędkością błyskawicy. Skakanie na trampolinie jest przydatne, ale niebezpieczne, ponieważ istnieje ryzyko upadku na ziemię lub do wody - to prowadzi do końca gry. Czarne kulki i lasery należy ominąć, a jeśli trzeba się z tym zmierzyć, kliknij na ekranie, aby podnieść prędkość, aż spadnie. Jeśli wskaźnik specjalny jest pełny, sytuacja zostaje zapisana.

Przyjemne dodatki:

  • możliwość podniesienia kwalifikacji pilota;
  • otrzymywanie premii od ptaków latających obok różnych gatunków;
  • kolekcja talizmanów, akcesoriów i innych elementów, dzięki którym bohaterka będzie jeszcze piękniejsza.

Nadmierna wspinaczka może spowodować uderzenie pioruna. "Traktuj" tak samo, jak podczas spotkań z czarnymi kulami i laserami. Podczas silnej wspinaczki są salta, kiedy Ava wydaje się poruszać, ale nie zwiększa dystansu. Jeśli zachowasz równowagę wysokości i prędkości, rozwiąż problemy i złap bonusy - wszystko się ułoży.

Rysowanie grafiki w dobrym stylu, dobra melodia akompaniamentu, łatwość obsługi, ciekawa fabuła sprawiły, że zabawka stała się popularna wśród użytkowników. Dzięki dwóm trybom możesz wybrać format nastroju i doskonale spędzić czas z dobrodusznym Eyva, który potrafi latać na wszystkim.


Reklama

Pobierz Ava w powietrzu 514 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
TAKE TO THE SKIES: Glide Ava as far as you can without touching the floor - the further you fly, the bigger the reward!

Version 514:
-Implemented Google Achievements and Leaderboards
informacje ogólne
wersja 514 (514)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:39
rozmiar 83.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

GetInstallReferrerService

GetInstallReferrerService

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje PlayStack na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/07 08:20
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |