Garfield pośpiechu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Garfield Rush to fajny android biegacz, w którym czerwony kot Garfield będzie zbierać bonusy podczas aktywnego spaceru, a następnie zjeść lunch z gadżetami kupionymi za monety.

Garfield został oszukany przez szkodliwego Harry'ego, ale na początku gry ten ostatni zniknął z horyzontu. Rudowłosa postać szybko zapomniała o pościgu i udała się na niekończący się spacer po jasnych ulicach miasta, gdzie czekał już na przygody. Aktywny i pozytywny kot będzie musiał pokonać wiele przeszkód. Szyszki, słupy, ciężarówki, autobusy (monety na dachach) regularnie pojawiają się po drodze. Jeśli bariera jest niska, możesz podskoczyć, jeśli jest wysoka - lepiej zręcznie ześliznąć się pod nią.

Podczas procesu zaleca się zebranie jak największej liczby bonusów i dopalaczy. Po pewnym czasie kot będzie głodny, a nagromadzony może zostać wydany na jedzenie. Czasami gracz otrzymuje elementy potrawy, co nakłada dodatkowe koszty na swój przepis. Przy takich nagrodach warto być ostrożnym, aby całe złoto nie zostało wydane na sposób przygotowania jednej dobroci.

Dostępne są także wydatki na zmartwychwstanie bohatera, gdy napotyka się przeszkodę, pompując możliwości postaci, a nawet kupując nowego zwierzaka (nieco później). Udział w misjach daje dodatkowe korzyści, a także rozwiązuje problemy.

Żetony akcji:

  • zbieranie monet, magnesów, punktów, kryształów, plecaków odrzutowych i innych bonusów;
  • ciekawe przeszkody na drodze;
  • ciekawe zagadki i zadania;
  • kupowanie pizzy, hot-dogi, smażonego kurczaka, spaghetti i innych smakołyków;
  • przepisy kulinarne.

Pionowe i poziome ruchy na ekranie zapewniają łatwą kontrolę bohatera. Jeśli szybko się włączysz w momencie zwiększania prędkości, bonusy i punkty będą w stanie zebrać więcej. Wszystko zaczęło się od skradzionej słodyczy i przerodziło się w fascynujące działanie, które będzie bardzo długie, pod warunkiem właściwego zachowania bohatera. Jasne i nieskończenie długie lokalizacje 3D w stylu kreskówki pozwalają uciec od wszelkich zmartwień i zanurzyć się w świecie spektakularnej grafiki i oryginalnej gry.


Reklama

Pobierz Garfield pośpiechu 5.1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
What's New
Optimized UI;
Improved some function and modified Leaderboard interface;
Fixed small bug.
informacje ogólne
wersja 5.1.3 (513)
Data umieszczenia 2021-09-17 21:16
rozmiar 76.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ivy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/08 08:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |