Dragons: Titan Uprising
0 (0)

Dragons: Titan Uprising

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dragons: Titan Uprising to pełna zagadek gra logiczna dla Androida w formacie "trzy w rzędzie", w której musisz walczyć, odkrywać wyspę i zbierać kombinacje klejnotów.

Karykatura o oswajaniu smoków stała się niesamowicie popularna, w oparciu o jego motywy stworzyli proponowaną grę. Uratuj wyspę przed wrogimi gadami - jej głównym celem. Aby to zrobić, musisz zebrać podobne kamyki w jednym wierszu. Podczas rysowania trzech lub więcej elementów, możesz strzelać do kogoś innego smoka, aby wziąć od niego ochronę zbroi i zdrowie.

Każdy poziom obejmuje walkę z kilkoma jaszczurkami. W dolnej połowie ekranu umieszczone są kamienie, powyżej - przeciwników, których pozycja jest stała. Kombinacja klejnotów wypala się wyraźnie, dlatego zaleca się zbieranie przedmiotów tuż pod bestią, którą zamierzasz zniszczyć. Jeśli tylko jeden smok pozostanie w środkowej części, a boczne zostaną pokonane, porównanie kamieni wzdłuż krawędzi doprowadzi jedynie do utraty postępów. Przydaje się pomoc ich gadom, o ile są w pełni naładowane.

Co to jest dobra zabawka:

  • ponad 750 walk;
  • świetna grafika;
  • świetna animacja;
  • różnorodność efektów specjalnych;
  • łatwość zarządzania.

Bitwy z imperium zła są głównym zadaniem, ale w trakcie gry gracz będzie również badał ziemie i podziemne kryjówki, będzie zaangażowany w hodowlę smoków (w tym nowe rasy, aby połączyć zdolności w jednym pomocniku). Uprawianie silnych tytanów z malutkich dzieci jest fascynującym zadaniem, które należy traktować poważnie. W rezultacie możesz zebrać zespół asystentów od 100 gadów i więcej.

Puzzle RPG zadowolą przemyślaną rozgrywkę i niestandardowe żetony na każdym kroku. Odmiany smoków tutaj masowych, Bezzębne z Ickingem będą bardzo szczęśliwe, aby pomóc w procesie wyzwolenia wyspy z drużyny wroga. Musisz naprawdę spróbować pomóc postaciom w wyzwoleniu wyspy.


Reklama

Pobierz Dragons: Titan Uprising 1.21.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and optimizations for a smoother experience.
informacje ogólne
wersja 1.21.3 (24207)
Data umieszczenia 2021-08-12 00:00
rozmiar 153.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Ludia Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/08 09:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |