Starlit On Wheels: Super Kart
1.8 (4)

Starlit On Wheels: Super Kart

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Starlit On Wheels: Super Kart to jasny wyścig formatu kreskówkowego dla twojego androida, w którym musisz najpierw dotrzeć do mety, a także nauczyć złośliwego rywala Nyurę.

Obecność fabuły - główna cecha rozgrywki. Wśród wszystkich rywali jest najbardziej przebiegły, który sprawił, że silnik czerpał energię z czarnych dziur. Teraz jego żelazny koń wciąga gwiazdy w siebie, umożliwiając przyspieszenie samochodu. W walce wszystkie środki są przydatne, ale sprawca ma karać zadanie postaci - aby zminimalizować dystans pomiędzy Nyurą a innymi bohaterami kartingu. Dostępne są tryby przejścia poziomów i walki z prawdziwymi przeciwnikami.

Aby uzyskać najlepszy przejazd trasy, możesz zdobyć złote trofeum i walizkę z przydatnymi częściami zamiennymi. I nadal dostępne do tworzenia własnych dróg, ze specjalnymi warunkami pogodowymi, krajobrazem, pułapkami i przeszkodami. Najlepsze jest to, że twój unikalny utwór będzie dostępny dla innych graczy z całego świata. Możliwość jazdy na wyjątkowych torach jest sprzedawana na specjalne bilety, które są dostarczane trochę.

Liczba i różnorodność przeszkód jest imponująca na drogach. Są dziwne skrzynie, ogromne bloki lodu, gorące piłki lecące w twoją stronę, a nawet nosorożce biegające po torze w niezrozumiałym kierunku. Trasy mają strome zakręty, wiele pętli, zakrętów. Wysokie krawężniki i oblodzenia komplikują zadanie.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • różne lokalizacje: 8 światów i 128 ścieżek;
  • pokój trofeów;
  • tworzenie własnych utworów dla innych prawdziwych graczy;
  • 2 tryby gry;
  • umiejętność zbierania żelaznego konia o unikalnych cechach.

Sterowanie joystickiem lub dwa przyciski po lewej stronie są dostępne. Kliknięcia w prawym rogu poniżej umożliwiają dryfowanie. Asortyment części zamiennych jest niezwykle duży i umożliwia zebranie czegokolwiek. Aby uzyskać wysoką jakość jazdy i wygraną, podaj specjalną walutę. Wydaje się na nowe samochody i części zamienne do istniejących samochodów. Styl ścieżki dźwiękowej oznacza, że ​​dzieci będą bardziej lubić wyścig, chociaż pozytywny jest dla graczy w każdym wieku.


Reklama

Pobierz Starlit On Wheels: Super Kart 3.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
After the mess of the offroad tracks, the construction teams took great care in gardening and new track decorations! Everything is much more beautiful! In addition, builders win prizes when their tracks are played, voted on or chosen for official championships!
informacje ogólne
wersja 3.3 (56)
Data umieszczenia 2020-04-12 08:45
rozmiar 43.39 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/09 08:40
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |