Idź boom!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Go Boom! To imponująca akcja na Androidzie, w której musisz radzić sobie z niszczeniem, wiemy, że kochasz tę aktywność;)

Im więcej gruzu, tym wyższa ocena. Cały świat jest jasny, głośny i wybuchowy!

Twórcy zdecydowali, że zniszczenie jest delikatną rzeczą, trzeba się tego nauczyć. Gra rozpoczyna się od filmu szkoleniowego opisującego zasady zawalania się niektórych przedmiotów. Niektóre nawet nie dotykają: niektóre z nich mają właściwość samozniszczenia, reszta może być niebezpieczna dla postaci, a nawet prowadzić do przedwczesnego zakończenia rozgrywki. Załóżmy, że lepiej jest ominąć wszystkie czerwone obiekty. Bohaterowie mogą zostać zabici przez przeciwników, elementy spadające z nieba, a nawet ... basen. Brak umiejętności pływackich.

Istnieją trzy formaty: otwarty świat, gra online, a najtrudniejsze to przetrwanie. Jeśli nie napotkasz opisanych powyżej przeszkód i rozbij samochody, małą infrastrukturę, ludzi, drzewa itp., Możesz zmaksymalizować wskaźnik życia. To pozwala zepsuć wszystko na kilka sekund bez patrzenia, omijając tylko wodę i duże budynki z czerwonym zabarwieniem. Możesz więc odnieść sukces w otwartym świecie.

W trakcie bitwy online ważne jest, aby nie spotykać się z innymi graczami, gdy są więksi od naszego bohatera. A format Survival wymaga opieki: w okolicy jest zbyt wielu wrogów, tylko jeden błąd może kosztować życie.

Charakterystyczne cechy arkady akcji:

  • ponad 70 śmiesznych bohaterów;
  • skomplikowane i trudne zadania, aby poprawić swoje umiejętności;
  • możliwość gry w trzech trybach;
  • rywalizacja z prawdziwymi graczami;
  • chaos, przynosząc zabawę.

Programista Rogue Games, Inc. Stworzył niestandardową zabawkę z dziwnymi lokalizacjami w stylu Pixel Art. Rozgrywka pozwala uwolnić się od pary, zrelaksować się i zyskać pozytyw w chwilach, gdy nastrój wymaga niszczenia wszystkiego bezkrytycznie. Wyrafinowana animacja, ciągłe stosowanie efektów specjalnych i bardzo odpowiednia melodia akompaniamentu zapewniają tworzenie pożądanej atmosfery. Jeśli chcesz zorganizować akcję wybuchową, możesz to zrobić w smartfonie.


Reklama

Pobierz Idź boom! 1.32 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
All 3 modes are back!
informacje ogólne
wersja 1.32 (76)
Data umieszczenia 2019-02-24 14:32
rozmiar 67.88 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/10 08:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |