Gambit - Battler PvP w czasie rzeczywistym
4.8 (4)

Gambit - Battler PvP w czasie rzeczywistym

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Gambit - Real-Time PvP Card Battler to mieszanka strategii kart z akcją dla Androida, w której możesz walczyć z prawdziwymi przeciwnikami w Internecie i zdobywać nagrody.

Gra polega na walce dwóch prawdziwych przeciwników, z których każdy posiada małą armię z jednostkami, obroną i różnymi rodzajami broni. Możesz zabezpieczyć wsparcie kilkunastu bohaterów, ale w trakcie bitwy zostaną wyświetlone tylko 4 karty. Jeśli w kompozycji jest dużo znaków, trzeba będzie długo czekać na zwolnienie określonej klatki.

U dołu ekranu wskaźnik many powoli się podnosi, nieco wyżej - karty z ustawieniami ochrony i innymi rzeczami. Dzięki dużemu zapasowi energii możesz przenieść jednostkę do wybranej części pola. Tornado, pistolety, ataki ognia mogą zostać uruchomione u każdego wroga, nawet jeśli jest na tronie.

Kiedy gracz planuje użyć jednostki / broni, specjalna uwaga pokazuje, gdzie można aktywować wybrany. Zwycięstwo przynosi złoto, które wydawane jest na modernizację i nowe jednostki. Zwycięzca ma również nowe karty do uzupełnienia listy oddziałów. Wybierz frakcję (jest 6 opcji), pompuj bohaterów i prawidłowo używaj wylosowanej karty, a następnie wszystko będzie idealne. Stwórz unikalny styl bitwy i systematycznie pokonuj wszystkich przeciwników, aby zdobyć nagrody i najlepsze miejsca w rankingu.

Charakterystyczne cechy strategii:

  • możliwość bitew online;
  • do kilkunastu wojowników na jedną bitwę;
  • wiele jednostek;
  • zbieranie kart w celu utworzenia kolekcji;
  • ciekawe zadania.

Gra ma dobre lokalizacje z dużą ilością żetonów, grafikę neonową w stylu kreskówki, idealnie dopasowaną do nastroju ścieżki dźwiękowej. Nadal dodane efekty animacji sprawiają, że bitwa jest jeszcze bardziej imponująca. Rozgrywka wywołuje pozytywne emocje i pragnienie zanurzenia się w atmosferze na długi czas. Cele są złożone, ale całkiem możliwe do zrealizowania, jeśli myśli się o możliwościach dalszych działań. Twórca gry Big Fish Games z przyjemnością zaskoczy fanów map i strategii.


Reklama

Gambit - Battler PvP w czasie rzeczywistym dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/12 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |