Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War
0 (0)

Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War to zachwycająca gra walki o długiej nazwie i niezliczonych przeciwnikach, zawierająca oryginalne triki i imponujący arsenał broni, który już stał się klasykiem tego gatunku.

Gracz będzie musiał kontrolować Stikmana, który porusza się do przodu w poziomie, stale angażując się w walkę z dowolnym wrogiem. Negatywne postacie pojawiają się nagle, jakby z powietrza, ale wcześniej miejsce ich wizualizacji jest podświetlone błyskawicznie, aby nasz bohater mógł skoncentrować się na nadchodzącej walce. Okresowo gracz ma do swojej dyspozycji dwóch bojowników. Możesz wybrać, na kogo odpowiedzieć i kto powinien sobie poradzić.

Tutaj nie będzie działać, wielu przeciwników, a każdy próbuje zranić ninja. W dynamicznej rozgrywce nie możesz nawet zauważyć przybycia bossa w miejscu. Ze względu na silne wskaźniki początkowe wskaźnik stanu zdrowia pozostaje wypełniony przez długi czas. Możesz poruszać się po witrynie za pomocą suwaka, a przyciski dają możliwość zaskakiwania sztuczkami, używania nietypowych kombinacji akcji podczas walki. Możesz wymyślić własną taktykę walki, schemat reakcji na określone zdarzenia.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • poprawianie zdolności postaci, zmienianie obrazów;
  • duża liczba wydarzeń, wysokie tempo;
  • możliwość poprawy dokładności i siły uderzenia;
  • fantastyczne kombinacje sztuczek;
  • kucie i wydobywanie w celu ulepszenia broni osobistej.

Walki w ręcznie rysowanej grafice z orientalnym wzornictwem lokacji i trwałymi efektami specjalnymi sprawiają, że są spocone, zapominają o tym, co dzieje się poza zasięgiem smartfona. Na stronie jest tylu wrogów, że cały świat wdał się w spisek. Ale główna postać jest bardzo potężna i nawet pomiędzy poziomami nie zawsze konieczne jest wejście do menu w celu dodatkowego wyrównywania.

Postać jest fajna, ważne jest, aby nauczyć się jej poprawnie kontrolować i używać tych lub innych przycisków do manewrowania w czasie. Im więcej lew, tym bardziej ekscytująca walka, dobra animacja pozwala na wizualizację zaplanowanych manewrów. Wszyscy fani ninja i aktywne gry z masą pilnych działań będą mieli szumu z tej gry.


Reklama

Pobierz Stickman Ninja Legends Shadow Fighter Revenger War 1.1.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
开启竞技场
开启转盘
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (113)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:38
rozmiar 83.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DreamSky na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/12 10:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |