Silo's Airsoft Royale
3.8 (8)

Silo's Airsoft Royale

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Silo's Airsoft Royale to ręczna strzelanka dla Androida, stworzona na podstawie airsoft, gdzie musisz szukać wrogów na ziemi, strzelać, zbierać punkty i być ostrożnym, kto wie, gdzie ukryć ...

Gra przetrwania zapowiada się jasno i ekscytująco, jeśli uda ci się uniknąć wrogów na starcie. Istnieje kilka początkowych zasobów, bohater ma prosty pistolet, który będzie chronić tylko przez krótki czas. Dlatego konieczne jest poszukiwanie dodatkowych elementów w lokalizacji zapewniającej wysokiej jakości obronę i potężny atak. Jednocześnie musisz się bronić, ponieważ nowy zawodnik z minimalną ilością amunicji jest łatwym łupem dla przeciwników. Przy ostrzale warto zachować ostrożność, zarządzanie nie jest zbyt intuicyjne, a ryzykowanie marnowania pocisków jest puste. Jeśli skończy się amunicja, ucieknie tylko tym, którzy są uzbrojeni po zęby.

Jeśli jednak uda nam się przejść przez początkowy okres i stać się silniejszym, możliwe będzie przejście do głównego celu procesu - polowania na rywali. Jeśli zdobyłeś punkty i przekroczyłeś określone poziomy, możesz wybrać broń, która jest dla ciebie wygodna i poprawić jej charakterystykę. Wypracuj opcje, aby przygotować się do bitwy ze strasznymi bossami. A na stronach są ukryte specjalne klucze, które otwierają nowe lokalizacje z innymi schematami i przeszkodami.

Charakterystyczne cechy strzelania:

  • kiedy niszczysz wroga, możesz odebrać jego broń i ekwipunek;
  • różnorodność broni jest imponująca;
  • Bonusy są powszechne, ale będą również musiały dużo wydać;
  • możliwość ulepszenia postaci;
  • Dynamika dodaje adrenalinę podczas rozgrywki.

Gracz obserwuje całą sytuację wyciągniętej akcji z góry, widzi zarówno swoich rywali, jak i swój charakter. Oryginalna strzelanka może zostać ukończona tylko dzięki cierpliwości, szybkiej reakcji i rozważnym działaniom. Błędem tutaj jest niebezpieczne, zwłaszcza na początku. Dzięki uroczej wizualizacji kreskówek i niezwykłej z punktu widzenia gatunku, twórca Linnama Entertainment przyciągnął dodatkową uwagę fanów strzelanek do projektu. Gra zdecydowanie warta jest jej instalacji i spojrzenia na airsoft z drugiej strony.


Reklama

Pobierz Silo's Airsoft Royale 1.02 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed Silo Marks on Fort Barchon
informacje ogólne
wersja 1.02 (69)
Data umieszczenia 2019-02-25 07:02
rozmiar 52.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.75★ 75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/13 08:59
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |