Angry Warlord: Darmowa gra casual and fun
0 (0)

Angry Warlord: Darmowa gra casual and fun

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Angry Warlord: Free Casual and Fun Game to fajny biegacz android, w którym żołnierz na mamutach porusza się tylko do przodu, zbiera punkty dla uzbrojonych szermierzy i omija dziwne przeszkody.

Zgodnie z serią wydarzeń, gracz kontroluje wojownika ze starożytnego świata, który pędzi do przodu w pozycji poziomej. Po drodze zabiera niewinnych szermierzy, za każdy otrzymany wynik. Niekończąca się liczba mężczyzn z mieczami stwarza perspektywę elementarnego przejścia poziomów, ale to tylko pierwsze wrażenie. Nawet przed bohaterem jest ogromna zielona przyroda, którą lepiej jest skakać (jedyny sposób na uciec od kłopotów). Są jeszcze pionowe ściany i spiczaste kamienie, w kolizji mogą odebrać życie naszemu bojowcowi, więc używaj skoków w ten sam sposób.

Pojedyncze i podwójne skoki rozwiązują problemy, ale nie przesadzaj z tym ostatnim. Podczas podwójnego manewru istnieje ryzyko lądowania na punkcie, który nie jest widoczny na starcie, czasami pojawia się kolejna przeszkoda. Kolejna kontrowersyjna przewaga - buty. Zaleca się, aby podnieśli się na drodze, aby przyspieszyć ruch, ale wtedy złośliwe obiekty pojawiają się zbyt szybko, nie śledź wszystkiego.

Charakterystyczne cechy biegacza:

  • projekt z niespodzianką;
  • łatwa obsługa;
  • śmieszne lokalizacje;
  • proste zasady;
  • ładny dźwięk.


Bez strachu możesz wziąć tarcze, pozwolą na kilka sekund, aby chronić się przed wszelkimi przeciwnościami. Ponadto, każdy zestrzelony miecznik daje dodatkowy hełm, nagromadzone hełmy można zmienić na pojazdy, lub raczej na zwierzęta. Są jeszcze kryształy, których nagromadzenie pozwala ci na naładowanie wzmacniacza piorunem, a takie błyskawice usunie wszystkie przeszkody dla postaci.

Motywy historyczne w parze z minimalizmem nadają arkadzie szczególny urok. Prosta fabuła w połączeniu z dynamizmem wydarzeń gwarantuje rozrywkę. bez niepotrzebnego stresu. Najważniejsze to nie mylić, które elementy należy zbierać, a które przeskakiwać.


Reklama

Pobierz Angry Warlord: Darmowa gra casual and fun 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Fixed Bug 1.7 CORE of game play system
- Fixed Bug in menu settings
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (11)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:38
rozmiar 52.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Gleamlabs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/13 10:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |