Skrzydła wojny
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Wings of War jest arkadą o samolotach, głównym chipie, a pomysłem jest to, że są to bitwy online z innymi graczami, podobne do WoT i podobnych gier opartych na grze wieloosobowej. Jak rozumiesz, ta gra nie jest pierwszą w tym gatunku, a tym bardziej, że daleko jej do samolotów, więc będzie coś do porównania.

Przygotowaliśmy tę samą grę w studiu Extreme Developers, w którym znajduje się wiele innych gier wojennych, w tym gier bitewnych online, więc jest publiczność i pewne rozwinięte podejście. Większość ich projektów ma ponad milion pobrań, a niektórym udało się nawet odwiedzić naszą stronę, w szczególności Iron Tanks, jeśli o tym pamiętasz, ale jak obiecaliśmy, nie mówimy dziś o czołgach.


Natychmiast należy powiedzieć, że z punktu widzenia komponentu wizualnego lub fizyki tego, co się tutaj dzieje, nie zauważysz niczego nowego ani oryginalnego, wszystko w ramach dostępnego, zrozumiałego i typowego, ale przez pozostałe chwile programiści mogli już przeznaczyć więcej czasu i pieniędzy. Na początek serwery gier są gotowe do przyjmowania graczy z ogromnej liczby krajów, poza tym możesz dołączyć do klanów i czatować na czacie ogólnym. Istnieje również kilka trybów gry, w jednym przypadku czekają na zwykłe bitwy, w innych ataki drużynowe, które będą wymagały taktycznego myślenia i skoordynowanych działań.

Ponadto duży wybór samolotów o różnych charakterystykach i możliwościach, a nawet ich pompowanie przyczyniają się do zaangażowania graczy w proces, który dzieje się znacznie lepiej i silniej niż mogłoby się wydawać.


Cechy gry:

  • Gra online, więc przygotuj Internet
  • Duży wybór samolotów
  • Możliwość pompowania swoich samolotów
  • Kilka trybów gry
  • Różne lokalizacje

Wady gry:

  • Jak każda inna kreacja online, reklama i zakupy, ale znowu, pod warunkiem, że możesz pobrać grę za darmo.

Konkluzja: gra Wings of War to typowa gra zręcznościowa online z kilkoma wskazówkami o akcji wojskowej, która jest zawsze ciepło spotykana przez publiczność, ta gra nie będzie wyjątkiem.


Reklama

Pobierz Skrzydła wojny 3.31.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Dear friends!
We are glad to tell you about the update!
* Fixed error with "flee the battle" error
* Made corrections for better game performance
informacje ogólne
wersja 3.31.1 (203311)
Data umieszczenia 2021-09-05 02:04
rozmiar 46.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje XDEVS LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/15 08:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |