Mamo
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Mama jest grą horroru na Androida, a także w klasycznym obecnie formacie Survival Horror, który obejmuje nie tylko zestaw przerażających chwil, ale także pełną interakcję ze światem zewnętrznym i elementami wokół ciebie, które będziesz musiał zrobić.

Przygotowaliśmy grę w studiu HaosGames, z uwagi na to, że jest to tylko druga gra, a nawet nie będziemy rozmawiać o pierwszej, ponieważ jest coś jeszcze straszniejszego dla tych, którzy są bardzo zainteresowani - i tak może znaleźć.


Ta gra nie wyszła z gatunku, więc nie zaoferuje żadnej oryginalnej fabuły, ponieważ tutaj jesteś zamknięty w szkole i ktoś jest bardzo zły na ciebie za polowanie ... co jest typowe, a część wizualna tutaj jest bardzo warunkowy i nie oznacza piękna ani szczegółów. Wszystko, co na ciebie czeka - ciemne pokoje, obiekty, które trudno przeoczyć i typowe problemy, jak również ich rozwiązania. Warto jednak zauważyć, że atmosfera horroru w grze jest odczuwalna i znakomicie pompowana, za co warto ją oddać. Szczególnie warto zwrócić uwagę na grę głosową, dzięki której łatwiej będzie ci się przestraszyć i przeżyć w ogóle, bo jeśli usłyszysz zbliżające się kroki, ukryj się i udaj się na poszukiwanie rzeczy i sposobów, które musisz na chwilę opuścić. Pozostałe chwile twórców nie ujawniają, więc będą musieli je już sprawdzić niezależnie.


Cechy gry:

  • Typowy współczesny horror dla Androida - wiesz czego od niego oczekiwać
  • Szkoła ... tak, to przerażające
  • Wiele różnych przedmiotów do wyszukania i użycia.
  • Dobry głos i mroczna atmosfera
  • Brak zakupów w grze

Wady gry:

  • Projekt jest oczywiście wilgotny i brakuje wielu rzeczy, ale to dopiero początek.
  • Istnieje reklama oparta na fakcie, że gra jest darmowa.

Konkluzja: gra Mama ma wszelkie szanse, aby stać się, jeśli nie hitem, to bardzo popularny projekt w swoim gatunku, w każdym razie, jeśli deweloper nie zrezygnuje, ale czas pokaże.


Reklama

Pobierz Mamo 1.82 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Updated cake
informacje ogólne
wersja 1.82 (11)
Data umieszczenia 2019-03-14 20:33
rozmiar 58.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/15 10:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |