Boost Buddies
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Boost Buddies jest zabawną zabawką dorywczą, w której kot podskakuje, by dostać się do koron z metali szlachetnych, ale niektóre elementy mu przeszkadzają, więc mamy klasyczne „pomijanie” dla Androida, które jest wykonane w stylu retro, jak chcesz;)

Rozpocznij ekstremalny spacer po jaskini za pomocą jednego przycisku. Szybkie kliknięcia pomagają bohaterowi podskoczyć, aby zdobyć koronę. Jeśli korona znajduje się w łapach - test jest udany i możesz przejść do następnego. Jednak łatwe przejście ścieżki jest utrudnione przez różne chipy, które twórca Raiyumi wynalazł ponad sto. Platformy z kolcami, potężne młoty, które huśtają się losowo, pistolety laserowe i wiele innych skomplikowanych urządzeń nie pozwolą ci łatwo wykonać zadania. Tutaj ważne jest, aby czekać i skakać w odpowiednim momencie, aby nic nie złapało kota.

Ten format rozrywki jest dostępny w trybie Wyzwania, w dolnym rogu znajduje się skromny przycisk, który może przełączyć tryb na Poziomy. Nie ma korony i wystarczy dotrzeć do pewnej linii oznaczającej koniec. Gęstość przeszkód wzrasta, a same lokalizacje są znacznie dłuższe niż w poprzednim trybie.

Charakterystyczne cechy zabawek:

  • 100 rodzajów pułapek / przeszkód;
  • 20 futrzanych postaci;
  • 2 tryby rozgrywki;
  • pikselowy projekt graficzny;
  • dobra muzyka.

Każdy ukończony poziom daje dodatkowe punkty. Mając wystarczającą ich liczbę, możesz zdobyć jedną z nowych, które są w sumie w grze 20. Ciekawy punkt: każde zwierzę ma swoją własną aranżację muzyczną, która pozwala ci mentalnie nadać postaciom osobne cechy charakteru, nastrój. Muzyka doskonale łączy się z wyglądem retro.

Duża liczba poziomów opóźnia się przez długi czas, powoduje chęć dotarcia do następnej lokalizacji i zobaczenia, co zostało wymyślone dalej. Wysokiej jakości mechanika wymaga szybkości i szybkiej reakcji, aby bez przeszkód przejść przez przeszkody i pułapki. Dąż do góry, a pozytywny wynik z pewnością zostanie wyświetlony na ekranie, a urocze postacie będą niezmiernie zadowolone z każdego zwycięstwa.


Reklama

Pobierz Boost Buddies 1.2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Optimize permissions.
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (125)
Data umieszczenia 2019-12-24 01:35
rozmiar 56.59 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Raiyumi na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/16 10:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |