Motor parkour
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Motor Parkour to klasyczna gra zręcznościowa dla Androida, która, choć oferuje nam dość dziwną okupację, jest w zasadzie typowym przedstawicielem gatunku, w którym zwykła piłka lub mężczyzna została zastąpiona przez jakiś samochód ... reszta na ogół nie jest zmienił się.

Przygotowałem grę w studiu Spiel, z powodu którego w tej chwili są tylko trzy gry, jedna nie zasługuje na uwagę ze względu na skromną popularność, na odwrót - ponad milion pobrań i skopiowany format, wielu może być zaznajomionych z grą Man vs Missiles, ale jak rozumiesz jest to coś, co można znaleźć w każdej grze, której nazwa zawiera słowo Pociski. Coś podobnego stało się z nowością, która oferuje absolutnie typową rozgrywkę, o której będziemy mówić.


Na szczęście rozgrywka w całości przeszła w świat 3D, dość wyraźnie prześledzona, a potem platformówki są już znudzone przez wielu, a tutaj piękno, świetna animacja i wszystko jest tak gładkie, co jest bardzo miłe. Pomysł na to, co się dzieje, jest trywialny - pojazd porusza się po linii prostej bez twojego udziału i naciskasz kilka przycisków, w zależności od sytuacji, ponieważ samochód może albo przytulić się bliżej drogi i poślizgnąć się przez niskie odcinki, albo skakać, wykonując flip. Po przejściu pewnej odległości otrzymujesz informacje o wzroście poziomu, a prędkość wzrasta trochę, aż do wypadku ... Jeśli ktoś myśli, że pomysł deweloperów się nie skończył, mylisz się, to wszystko. Jedyna odmiana będzie w stanie zaoferować szereg przeszkód i dobry wybór pojazdów, których nawet samochodów nie można nazwać ...


Cechy gry:

  • Ładna grafika, dobra animacja
  • Pozytywna i bardzo przejrzysta rozgrywka
  • Różne przeszkody
  • Duży wybór pojazdów

Wady gry:

  • Brak oryginalności
  • Reklamy i zakupy w aplikacji

Konkluzja: Motor Parkour pobrał już ponad 100 000 pobrań, co można śmiało uznać za dobry początek, a także fakt, że deweloperzy zdecydowanie trafili na widownię, która coraz bardziej popiera uproszczenie gier.


Reklama

Pobierz Motor parkour 1.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.4 (14)
Data umieszczenia 2019-07-04 18:37
rozmiar 24.24 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Spiel na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/18 09:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |