War Odyssey: Gods and Heroes
0 (0)

War Odyssey: Gods and Heroes

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra War Odyssey: Gods and Heroes to strategia dla Androida, której działania będą się rozwijać w czasach starożytnych, które są ściśle związane z mitami starożytnej Grecji, a treść obejmuje zarówno słynne potwory, jak i ich przeciwników - bogów i sławnych bohaterów.

Przygotowali grę w znanym na całym świecie studiu Ubisoft Entertainment, które w jakiś sposób tworzy doskonałą zawartość, zwłaszcza jeśli chodzi o konsole lub komputery, ale w przypadku platform mobilnych sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana, ale mimo to starają się ulepszyć swój produkt, co jest dobrym przykładem Ta strategia może służyć.


W ramach rozgrywki programiści nie wymyślili na nowo koła i stworzyli klasyczny format mobilnej gry MMO, która polega na budowaniu własnego miasta, w którym można rozwijać swoją armię i bohaterów, nie było możliwe dołączenie do klanu i walka z innymi graczami, ale to oczywiście nie wszystko. Warto również zauważyć, że gra wyróżnia się przyzwoitą grafiką dzięki nowoczesnym standardom, które stały się już pewnego rodzaju standardem dla takich projektów, ale jednocześnie trudno zauważyć pewne fundamentalne ulepszenia ze względu na nowy „model” roku, a tym bardziej, które wyróżniają się na tle ulubionych gatunek. Gra właśnie się pojawiła, więc w tej chwili trudno jest ocenić reakcję publiczności, jedyną rzeczą, która jest zdecydowanie jasna, jest system monetyzacji, jak w innych projektach firmy, czyli wszystko jest dość trudne.


Cechy gry:

  • Rozwijaj i dostosowuj swoje miasto, twórz budynki i zaskakuj znajomych
  • Wzywaj w swoich szeregach bogów, bohaterów i zwykłych żołnierzy, żadna pomoc nie będzie przeszkadzać
  • Zbieraj zasoby i rzadkie esencje, pozwoli to wykuć legendarną broń
  • Porównaj swoją armię z innymi graczami, którzy wygrają?
  • Zdobądź nowe ziemie, aby rozwinąć swoje imperium.
  • Dołącz do klanu i walcz z wrogimi grupami

Wady gry:

  • Typowe dla tego programisty jest agresywne zarabianie z powodu darowizny i duża ilość reklam

Najważniejsze: gra War Odyssey: Gods and Heroes ma miejsce, gdy gra narodziła się ze złotą łyżką w ustach. Następnie Ty i reklama oraz doskonali deweloperzy i budżet, aby wesprzeć projekt przynajmniej przez następne pół roku ... zobaczmy, co się stanie!


Reklama

War Odyssey: Gods and Heroes dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/19 08:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |