Golf odmówił
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Golf Defied jest oznaczona na rynku jako gra sportowa, ale wierzymy, że to raczej zwykła gra zręcznościowa, która jest typowa i dość fascynująca, którą możesz zobaczyć na własne oczy, a co najważniejsze, za darmo, co jest dość typowe dla naszej ulubionej platformy .

Przygotowaliśmy grę w studiu Avelog, na którego konto jest to trzeci projekt, tylko dwa poprzednie mogą wydawać się jeszcze dziwniejsze, ponieważ jeden to symulator wiewiórki, z ponad pięcioma milionami pobrań, a drugi to symulator myszy, który zdołał zebrać więcej niż dziesięć miliony! Jak i w jakich okolicznościach to się stało - nie wiemy, ale wiemy na pewno, że ta gra zasługuje na uwagę podobnej liczby odbiorców!


Rozgrywka była trochę zmieniona, trochę futurystyczna, co jest ogólnie bardzo odpowiednie dla tego sportu, ponieważ klasyczne pola z zielonym trawnikiem, z którego wydmuchuje patos przez długi czas, wszyscy są zmęczeni. Natychmiast znajdziesz coś w rodzaju minigolfa, ponieważ każdy poziom jest rodzajem toru przeszkód, gdzie są zakręty i wzgórza, a nawet niebezpieczne miejsca, w których piłka może po prostu odlecieć z pola i zacząć od nowa. Oczywiście, wszystko to nie mogłoby się obyć bez doskonałej fizyki, którą z pewnością spodobają się wszystkim fanom gatunku, a więc aby się nie rozluźnić, każdy poziom obejmuje ograniczoną liczbę ruchów, więc nie będziesz w stanie prowadzić piłki przez pole przed utratą pulsu. Ponadto, gra liczy czas, który spędzasz na przejściu poziomu, a to również wpływa na wynik końcowy, a także liczbę ruchów, jednak wszystko jest proste i jasne - im szybciej, tym lepiej, im mniej ruchów, tym lepiej.


Cechy gry:

  • Świetny pomysł i bardzo przyjemna, relaksująca rozgrywka
  • Piękna fizyka i niepowtarzalna atmosfera świata
  • Różnorodne poziomy i wiele różnych przeszkód
  • Istnieje wiele ustawień, które pomogą uczynić grę bardziej komfortową.

Wady gry:

  • Reklama i zakupy, ale możesz to zrobić bez zakupów, a możesz pozbyć się reklam za darmo, na przykład, jeśli znajdziesz błąd i napiszesz do programistów - wyłączysz reklamy;)

Konkluzja: Golf Defied to godna uwagi gra zręcznościowa, która zachwyci Cię nie tylko przyjemnym wyglądem wizualnym, ale również wciągającą rozgrywką, więc zdecydowanie go polecamy.


Reklama

Pobierz Golf odmówił 1.11 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.11 (24)
Data umieszczenia 2019-08-20 00:22
rozmiar 91.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Avelog na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/19 10:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |