Minimalna ucieczka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Minimal Escape to przygoda dla Androida, która dosłownie od pierwszych kroków twojej postaci wyjaśni, że podróż musisz być bardzo, bardzo trudna, ale to podejście dzisiaj i jest doceniane przez graczy z całego świata, więc może nawet zainteresuje Cię zakup pełnej wersji wydarzeń ponieważ na tym etapie oferowany jest tylko pierwszy poziom w bezpłatnym formacie ...

Przygotowaliśmy grę w studio TheAnd Games, której jeszcze nie zauważyliśmy na innych projektach, ale ich wydanie zaczęło się dobrze, ponad 50 tysięcy pobrań w ciągu kilku tygodni jest bardzo dobre! Niemniej jednak na pewno byliby bardziej, gdyby gra była całkowicie bezpłatna, ale z drugiej strony, programiści, jak każdy inny, chcą nagrody za swoją pracę iw tym przypadku wybrali ten sposób zarabiania ... to nie jest dla nas ocenianie.


Rozgrywka bardzo przypomina klasyczne platformówki, nawet kontrolki, które składają się z krzyża i dwóch przycisków już wskazujących na retro, ale w rzeczywistości masz przyzwoitą grafikę, nowoczesną fizykę i wiele możliwości, które obejmują nie tylko zdolność do biegania i skakania, ale także wspinania się po schodach lub ich podobieństwo, huśtawka, przesuwanie obiektów i wiele innych rzeczy, które spotkają na twojej drodze. Błędem byłoby, gdybyśmy wypuścili platformówkę i nie dodali do niej elementów układanki, więc jeśli nie musisz obciążać całej swojej zręczności i reakcji, aby uniknąć kolejnej przeszkody, będziesz musiał pomyśleć, że gra z powodzeniem łączy obie, więc nie relaks;)


Cechy gry:

  • Mroczny, ale bardzo ciekawy design i ładna grafika
  • Zróżnicowana rozgrywka, wszystko jest tutaj
  • Wygodne zarządzanie
  • Brak zakupów (z wyjątkiem jednego, najważniejszego)
  • Gra bierze pod uwagę prawa fizyki, pamiętaj o tym i Ty
  • Ponad dwa tuziny poziomów w pełnej wersji

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, nie bez niej
  • Pełna wersja kosztuje 4 $, ale ogólnie rzecz biorąc, gra jest tego warta.

Konkluzja: gra Minimal Escape jest platformówką godną uwagi, za którą żąda się rozsądnych pieniędzy, jednak możesz podjąć decyzję, przeglądając grę za darmo.


Reklama

Pobierz Minimalna ucieczka 22 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Edit Bugs
- Add Hints
- Add Translation
informacje ogólne
wersja 22 (22)
Data umieszczenia 2020-02-09 04:01
rozmiar 54.31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/03/20 10:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |