Spyglass
4.6 (7)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Spyglass to narzędzie do śledzenia dla Androida, który działa bez Internetu, wykorzystując tylko system GPS, który pozwala łączyć się z satelitami niemal w dowolnym miejscu na świecie i określać Twoją lokalizację. Oczywiście istnieje wiele takich aplikacji, ale rozważmy zalety tej aplikacji.

Przygotowałem go w studiu Happymagenta UAB, z którym już zapoznaliśmy się w kilku grach i ważnym punkcie - przez długi czas ta aplikacja była dostępna wyłącznie dla iOS, co oczywiście frustruło wielu fanów Androida.


Ta aplikacja, podobnie jak analogi, pełni główną funkcję - nie pozwala się zgubić i zawsze wraca do miejsca rozpoczęcia podróży lub do dowolnego wskazanego miejsca. Wszystko działa bardzo prosto, na przykład zdecydowałeś się na spacer w lesie, gdzie bardzo trudno jest się poruszać i zawsze możesz zejść z toru, szczególnie jeśli masz zamiar chodzić przez dłuższy czas. Będziesz musiał uruchomić aplikację, poczekać, aż naprawi bieżącą pozycję i wszystko, po czym możesz ją zamknąć i pójść na spacer. Kiedy zdecydujesz się na powrót - uruchom aplikację i wskaże kierunek i odległość, które musisz przenieść, aby powrócić do zarejestrowanego miejsca.

Dostępna jest również płatna wersja aplikacji, która znacznie rozszerza jej funkcjonalność, na przykład będziesz mógł odsłonić wiele "punktów kontrolnych", a nie jak w wersji darmowej, oprócz płatnej wersji możesz ładować karty, korzystać z innych trybów, a nawet z telefonu z aparatem. Niemniej jednak w obu wersjach jest to bardzo przydatna aplikacja, która jest naprawdę przydatna.


Funkcje aplikacji:

  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Szeroka funkcjonalność (szczególnie w płatnej wersji)
  • Aplikacja jest bardzo ekonomiczna i nie zjada całej baterii w ciągu kilku godzin
  • Działa w trybie offline
  • Ma wysoką dokładność

Wady aplikacji:

  • Pełna wersja płatna, kosztuje około 6 dolarów

Konkluzja: jeśli wiesz, o czym mowa, a ta aplikacja będzie dla ciebie przydatna, to Spyglass to bardzo dobra opcja, która pomaga ogromnej liczbie podróżnych na całym świecie.


Reklama

Pobierz Spyglass 3.9.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Improved altitude data/display
• Improved coordinates processing for Southern Hemisphere
• Stability enhancements
informacje ogólne
wersja 3.9.4 (38)
Data umieszczenia 2021-01-04 21:24
rozmiar 7.26 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

GOOGLE_PHOTOS

GOOGLE_PHOTOS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.6★ 92%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2017/11/19 08:46
Inne oprogramowanie dola LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |