Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master
3.3 (9)

Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Wraz z rozwojem i rozwojem Internetu, coraz więcej krajów na całym świecie myśli o tym, jak je ograniczyć i kontrolować, zabraniając czegoś, czytając, obserwując i dyskutując. Dobrym przykładem jest obecna sytuacja w Rosji, gdzie państwo wciąż próbuje zablokować komunikatora Telegram, jednocześnie zakłócając pracę większości innych zasobów, ale nie osiągając tego, czego chce. Tak czy inaczej, VPN Proxy Master - darmowa aplikacja odblokowująca i zabezpieczająca VPN pozwoli Ci nie odczuwać dyskomfortu, jeśli jakakolwiek usługa lub aplikacja nagle przestanie działać, ponieważ łatwo rozwiąże to problem.

Przygotowano aplikację w studiu Innovative Connecting, z powodu której tylko trzy różne aplikacje, wszystko o VPN, ale trochę inaczej. Wybraliśmy najbardziej odpowiednią i interesującą opcję.


Jak działa ten program, a więc wszystko jest jasne - zaczynasz i używasz, nic innego nie jest wymagane, ale najpilniejszym pytaniem jest to, jak to jest lepsze niż dziesiątki konkurentów, którzy są teraz szeroko reprezentowani w Google Play. Pierwszą zaletą jest to, że aplikacja jest bezpłatna, a reklama nie musi być od czasu do czasu oglądana, np. Konkurencja, tylko raz przy starcie i wszystkim innym, podczas gdy aplikacja jest używana, nie będzie ci przeszkadzać. Druga ważna kwestia - duża prędkość, którą wielu zawodników poważnie skraca, nie ma takich problemów, jest to również zdecydowany plus tego, co się dzieje. Ponadto aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga żadnych skomplikowanych ustawień, może być używana przez prawie każdego, nawet niedoświadczonego użytkownika Androida.


Funkcje aplikacji:

  • Ładny design i łatwe użytkowanie
  • Aplikacja jest całkowicie darmowa
  • Szybkie połączenie

Wady aplikacji:

  • Będziesz musiał oglądać reklamy za każdym razem, gdy zaczniesz, ale nie obrażaj się na to, więc programiści zarabiają pieniądze, co jest czymś więcej niż normalnym.

Rezultat: VPN Proxy Master - bezpłatne odblokowanie i bezpieczeństwo VPN jest doskonałym przedstawicielem swojej specyficznej niszy, gdzie aplikacja może nie być najpopularniejsza, ale bardzo wygodna i warta większej uwagi.


Reklama

Pobierz Darmowe odblokowywanie i bezpieczeństwo VPN przez VPN Proxy Master 2.1.2.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Improve privacy protection and user experience
- Improved User Experience Design
informacje ogólne
wersja 2.1.2.3 (2021101201)
Data umieszczenia 2021-10-28 14:14
rozmiar 12.97 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.32★ 66.33%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2018/05/06 07:13
Inne oprogramowanie dola LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |