Star Defender 3
3.8 (25)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Jak pokazuje praktyka, jeśli gra jest nowa część, starzy wrogowie stają się coraz silniejsze, ta sprawa nie jest wyjątkiem. Obcych potworów, którzy spokojnie i bez przerwy będą atakować się o wiele mądrzejszy i twardszy, mam nadzieję, że w poprzednich częściach, i czegoś nauczyć. Na szczęście, twórcy dodali nową broń, co było rocket następnie przekształcony broni jądrowej, lasery z Autoguider i innych innowacji technologicznych, będzie to również być wykorzystywane przez ponad 100 poziomów, 8 misji trudnych i wiele godzin rozgrywki, okraszone wspaniałą muzyką i pozazdroszczenia efekty dźwiękowe.

Reklama

Pobierz Star Defender 3 1.90.0 dla LG Spirit

Nowości w tej wersji
- Support Android 4.2+ added
- Performance optimizations
- Minor improvements
- Sound issue fixed
informacje ogólne
wersja 1.90.0 (19)
Data umieszczenia 2013-05-11 13:05
rozmiar 32.88 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-29 18:22:13
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(25)
3.8★ 75.92%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/09/24 10:00
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |