Volley Bomb
3.8 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

W klasycznych odmian gry, gdy piłka spada na terytorium wroga - zdobywasz punkty, które ma więcej punktów - i wygrał tu trochę inaczej. Zamiast więc kuli, jak bomby, a następnie w spadku nie dostaniesz wybuch punktu na terytorium nieprzyjaciela, który zginął - stracił, to proste. W ustawieniach można wybrać liczbę bomb na grze, poziom przeciwnika i lokalizacji pod siatką, ciesz się!

Reklama

Pobierz Volley Bomb 1.02 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 1.02 (102)
Data umieszczenia 2012-10-14 17:29
rozmiar 4.21 MB
polski nie
wymagania
android 2.0.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-25 18:07:10
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
3.76★ 75.28%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/10/15 09:28
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |