SpiderWay
4.4 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Oprócz umiejętności strategiczne i sztuczki trzeba zwinność, która w pająki też więcej niż wystarczająco, a czasami może się wydawać, że gra jest dosłownie wyzwania swoje psychiczne i fizyczne umiejętności, ale nie martw się - zgodnie z przeznaczeniem. Gra pełna jest różnorodnych efektów wizualnych, mini-gier, muzyki pięknej i mocnych innych, zwłaszcza jeśli pamiętać, że przed zagadką. 50 poziomów, 5 mini-gry, statystyki w GameCenter i dostępność przyszłych aktualizacji do iOS.

Reklama

Pobierz SpiderWay 1.0 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2012-10-26 15:40
rozmiar 34.88 MB
polski nie
wymagania
android 2.0.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-29 14:30:30
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.4★ 88%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/10/27 07:40
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |