9Heros Defence
3.3 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

I tak, trzeba spróbować na siebie rolę super bohatera, od którego zależy los ludzkości. Po zakażeniu, ludzie Super wirusów zmienili się w potwory i zombie. A teraz to do Ciebie, jeśli można zapisać dzieci, które w przyszłości. Na swojej drodze spotkasz wielu wrogów, będziesz w stanie pokonać je z pomocą wspaniałych cech, które pomogą Ci w radzeniu sobie z wrogami. Gra posiada wiele kolorowych poziomów, muzyka i wiele bonusów.

Reklama

Pobierz 9Heros Defence 1.0 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:12
rozmiar 49.98 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

WRITE_EXTERNALS_STORAGE

WRITE_EXTERNALS_STORAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje 9FACTORY na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
3.26★ 65.14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/11/05 08:48
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |