AntiViral
1.2 (21)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Być może w odległych przyszłych lekarzy i jednostek będzie wyglądać tak, ale tak długo, jak jest szansa na przygotowanie, usuwanie wirtualnych organizmów. Nie zostawiaj żadnych szans na wirusy, należy użyć Chain Lightning, różnych broni, a nawet bomby, wróg nie przetrwać! Piękne grafiki 2D z efektami przestrzennymi, ciekawy labirynt żył i tętnic, aktualizacje dla swojego statku, wiele trofeów, ogromne i niebezpieczne bossów do odblokowania bardziej zaawansowanych trybów gry.

Reklama

Pobierz AntiViral 1.1 dla LG Spirit

Nowości w tej wersji
-Fixed issue on final boss stage.
informacje ogólne
wersja 1.1 (3)
Data umieszczenia 2014-11-10 07:30
rozmiar 32.88 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(21)
1.15★ 23.07%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/01/16 08:57
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |