Asva Monkey
4.1 (35)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Musisz grać w sekretnym miejscu, które od dawna ukryte w lesie, to zamieszkiwało spokojnej plemienia małp, charakteryzujących uczciwej przenikliwości. Ale był jeden leniwy małpa nazwie Asva, które mają wiele przygód i upadku, który rozpoczął się po tym, jak wpadł w ciemnym portalu. Możesz dostać tylko z rozwiązania o wiele tajemnic i zagadek, znajdziesz ponad 90 poziomów, ponad 900 zadań i możliwość gry w trybie generacji nieskończonych poziomów.

Reklama

Pobierz Asva Monkey 1.1.2 dla LG Spirit

Nowości w tej wersji
- Fixed bugs
- Improve performance
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (112)
Data umieszczenia 2014-11-11 03:06
rozmiar 30.83 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-11 05:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Wszystkie aplikacje Sabay Osja na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(35)
4.06★ 81.24%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/03/23 18:29
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |