Blackjack na żywo 21
3.7 (51)

Blackjack na żywo 21

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Reguły w nim są proste: trzeba zebrać karty i policzyć całkowitą liczbę punktów. Ale wtedy trzeba wykonać do wysokości limitu kredytowego nie będzie przekroczony na 21, w przeciwnym razie będzie to za dużo i traci. Pomimo pozornej łatwości, ta gra jest bardzo ciekawa i w wersji online z jej swoich sztuczek i strategii. Załącznik żywo Black Jack 21, jeden z najbardziej udanych. Łączy w sobie dobrą grafikę i łatwą nawigację. Możesz wybrać, aby grać przeciwko sztucznej inteligencji, aby związać się gry na Facebooku i zaproś znajomych lub konkurować z rywalem z dowolnego miejsca na świecie. Jedyną wadą aplikacji jest wykonana w języku angielskim, ale ze względu na łatwość i częstotliwość działania po kilku rundach nie będzie miał problemów z barierą językową, co więcej, niemal intuicyjną kontrolę gry. W Black Jack 21 do codziennej wizyty otrzymasz bonusy w postaci darmowych żetonów, które mogą być odtwarzane. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo łatwe, proste i przyjemne. Pobierz aplikację za darmo na GooglePlay.


Pobierz Blackjack na żywo 21 8.1.2 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 8.1.2 (352)
Data umieszczenia 2021-04-16 05:03
rozmiar 10.46 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Funstage na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(51)
3.68★ 73.69%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/04/12 10:50
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |