The Secret Society
3.9 (108)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Kolejność, w jakiej należy wprowadzić ten tajne stowarzyszenie ludzi, którzy mają unikalną zdolność do poruszania się między światami z magią, byłeś tam, za sprawą swojego wujka Ryszarda, który nie jest w pierwszym roku jest honorowym miejscu, ale tym razem zniknął. Gdy desperacja bierze twoja postać jest w stanie zrozumieć, że zbyt na takich wyjazdów i postanawia udać się w poszukiwaniu swojego wuja. W grze znajdziesz prawie 400 zadań, które ciągną się przez wiele godzin, 14 niesamowitych światów, ponad 50 kolekcji i 65 elementów, które można kupić, a także regularne aktualizacje i dodatkowe questy.

Droga do Kesha: android / obb


Reklama

Pobierz The Secret Society 1.45.6100 dla LG Spirit

Nowości w tej wersji
?NEW HIDDEN OBJECT SCENE – Uncle Richard was summoned to Peru by a young archeologist named Alicia. A curse seems to be causing mayhem at a recently uncovered Inca Palace. Can you figure out the truth behind this curse and save Alicia?
?SCHEMING IN PERU EVENT – Complete 30+ new quests and five collections to get Avatars, a Souvenir from Peru Talisman, an Ancient Mask, and more. Plus, enjoy lots of everyday gifts!
✔️MORE QUESTS AND COLLECTIONS – Tackle 60 new quests and 10 collections.
informacje ogólne
wersja 1.45.6100 (715)
Data umieszczenia 2021-06-10 18:36
rozmiar 109.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

rozmiar 476.3 MB
Data umieszczenia 2013-06-10 06:40

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(108)
3.92★ 78.49%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/06/10 16:35
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |