Poker Shark
3 (108)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

PokerShark jest jednym izraznovidnostey No Limit Hold'em. Aplikacja ta gra jest popularna gra na świecie nie vpoker na wszystkich, którzy uśredniane widownię graczy w ciągu kilku milionów ludzi. Jednocześnie tabeli pokera można grać jednocześnie 9uchastnikov. Również w grze Poker Shark oferuje bezpłatny kwestii premii żetonów do gry iChat komunikować.

Online Shark Poker gra jest vtopovy Games skład rozjaśniła Internetu. Przy pomocy tego vymozhete aplikacji: soznakomymi Ydrousa konkurować, poprawić swoje umiejętności gry i nauczyć się grać vpoker. Tutaj navirtualnye grać gracze fakt pieniądze idannoe nesmuschaet, jeśli wziąć pod uwagę, że w grze ma już kilka milionów ludzi. Aby zagrać trzeba tylko wybrać wolny stolik gra w pokera.

Jak iostalnye poker app, Shark Poker Gra posiada również własną isekrety triki, po których można spróbować pokonać wszystkich przeciwników. Pomimo NATO, że nazwa sangliyskogo gry tłumaczy się jako "Shark Poker," specjaliści vrealnosti są mało prawdopodobne, aby być w stanie poznać. Ieto logiczne. Telyudi, którzy tak naprawdę nie wie, jak grać dobrze vpoker pomyślnie, netratyat naigry osobisty czas z "opakowania", arealizuyut planów życiowych vnastoyaschey.

Dlatego przeciwnicy będą o tych samych Swamiego szczebla więc vdalneyshem pozwala łatwo zyskać przewagę nad nimi. Ponadto, nawet nie trzeba się wysilić, niedoświadczonych uczestników będzie się okresowo niewłaściwe ruchy.

Pobierz Poker Shark 1.0.18 dla LG Spirit

Nowości w tej wersji
✓ Fixed rotation issues.
✓ Fixed various network problems.
✓ Better email validation mechanism on Plarium account.
✓ Improved player avatar retrieval mechanism.
✓ Better facebook integration.
✓ Fixed potential chips loss via tapjoy offers.
informacje ogólne
wersja 1.0.18 (1000018)
Data umieszczenia 2014-11-10 02:09
rozmiar 3.97 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-10 04:09:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(108)
3.01★ 60.1%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/06/13 10:32
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |