Gwiazda Splitter 3D
2.2 (77)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

W rzeczywistości, to - najemnik, wykonując różne zadania z największych korporacji i organizacji tajnych, i od pracy, że jesteś profesjonalistą w branży i słowa "nie można" od Ciebie, nikt nie chce słyszeć. Gra jest całkowicie przenika wszystko, co ludzie mieli navydumyvat o miejsca w ciągu roku, a następnie inwazji obcych i kosmiczną przepaść i czarne dziury, a strażnicy, asteroidy, komety, klastrach nieskończoną pustkę, i więcej. Znajdziesz tu ponad 60 wymagających misji, możliwość uaktualnić swój statek, aw konsekwencji - ogromną liczbę godzin gry.

Reklama

Pobierz Gwiazda Splitter 3D 1.2.4 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 1.2.4 (209)
Data umieszczenia 2014-11-09 08:24
rozmiar 37.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (3)
VIPRE → Trojan.AndroidOS.Generic.A

AVware → Trojan.AndroidOS.Generic.A

Fortinet → Adware/AirPush!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-09 10:24:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(77)
2.25★ 44.98%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2012/08/29 10:01
Inne gry LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |