Osmino worldboard
3.8 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG Spirit

Opis:

Co ciekawe, cała komunikacja odbywa się anonimowo, każda rejestracja jest wymagana, więc możesz swobodnie rozmawiać i zrelaksowany, bezpieczeństwo danych osobowych jest gwarantowana. Komunikacji z użytkownikami Androidy więcej niż 140.000.000 krajach zdjęcia akcji, zadawać pytania, poznać i zaprzyjaźnić. Jeśli szukasz poręczna aplikacja do komunikacji, można znaleźć dokładnie to, co chcesz, analogi o podobnej funkcjonalności nie ma.

Reklama

Pobierz Osmino worldboard 4.0.12 dla LG Spirit

informacje ogólne
wersja 4.0.12 (4012)
Data umieszczenia 2013-01-14 20:50
rozmiar 1.5 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (15)
Bkav → MW.Clodcbc.Trojan.ed45

CAT-QuickHeal → Android.Osmino.A33e2

McAfee → Artemis!C249AE8CDCD4

AegisLab → SUSPICIOUS

K7GW → Trojan ( 0048eded1 )

NANO-Antivirus → Trojan.Dex.Osmino.bwovzk

Kaspersky → not-a-virus:HEUR:Monitor.AndroidOS.Osmino.a

Sophos → Android Osmino

VIPRE → Trojan.AndroidOS.Generic.A

AntiVir → Android/OsminoA.A.5

McAfee-GW-Edition → Artemis!C249AE8CDCD4

Baidu-International → HackTool.AndroidOS.Monitor.aBh

ESET-NOD32 → a variant of Android/Osmino.C

Ikarus → AndroidOS.Osmino

AVG → Android_dca.WJ

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-09-25 16:21:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na odczyt SMS-ów zapisanych na urządzeniu lub karcie SIM. Aplikacja z tym uprawnieniem może czytać wszystkie SMS-y niezależnie od ich treści lub poufności.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

zapisywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na modyfikowanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Złośliwe aplikacje mogą wykorzystać tę możliwość, by wyczyścić lub zmodyfikować rejestr połączeń.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
3.8★ 76%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2013/01/15 09:44
Inne oprogramowanie dola LG Spirit

LG Spirit

LG Spirit Wersja: Android 5.0 (Key Lime Pie)
Procesor główny: )
Ekran: 4.70", 720x1280
Rozmiary: 133.25 x 66.12 x 9.95 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |