Drzwi i pokoje: Escape King
0 (0)

Drzwi i pokoje: Escape King

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Doors Rooms: Escape King to gra logiczna, w której po raz kolejny spotkasz się z koniecznością opuszczenia pokoju, do którego drzwi są zamknięte. Czy masz zaradność i cierpliwość, aby ukończyć wszystkie poziomy? Jesteśmy pewni, że warto to sprawdzić, a im szybciej, tym lepiej!

Przygotowaliśmy grę w studiu Mobirix, na którego konto mnóstwo innych projektów, i znalezienie czegoś z mniej niż milionem pobrań w ich portfolio jest trudne, ale są gry, które mają pliki do pobrania 10 i 50 milionów, więc jak programiści wiedzą, jak dogonić publiczność i wyraźnie wiedzą, co lubi publiczność, ponieważ jest to najdziwniejszy przypadek, w którym gra może nawet zostać nazwana dynamicznie, pomimo gatunku.


Gra podzielona jest na rozdziały, z których każdy jest na kilkunastu poziomach, ale łączy je fakt, że jeden rozdział to jedno pomieszczenie, które może tylko nieznacznie zmienić się z poziomu na poziom. Trudno, przy okazji, również będzie się rozwijać płynnie, co jest dość wygodne, ponieważ jeśli jesteś weteranem tego gatunku, szybko przejdziesz pierwsze poziomy, ugnijesz się i będziesz w stanie stawić czoła prawdziwemu wyzwaniu, a jeśli trening cię nie skrzywdzi, proszę, każdy nowy poziom zawiera to coś fajnego i wyjątkowego. Przy okazji, z humorem programistów wszystko jest w porządku, bo jak myślisz, co musisz zrobić na pierwszym poziomie, aby wyjść z pokoju? Ktoś może nawet zgadnąć, że wystarczy otworzyć drzwi ... Ale wtedy będzie naprawdę ciekawiej, zwłaszcza jeśli szybko i pomyślnie zakończysz pierwszy odcinek, wszystko będzie o wiele ciekawsze.


Funkcje gry:

  • Duża liczba poziomów
  • Trudność rośnie bardzo płynnie, możesz grać szybko
  • Deweloperzy mają wielką wyobraźnię, trudno tego nie zauważyć
  • Wiele oryginalnych zadań
  • Ładna grafika

Wady gry:

  • Reklama, zakupy ...
  • Niektóre wskazówki są zbyt oczywiste ...

Konkluzja: gra Doors Rooms: Escape King jest doskonałym przedstawicielem tego gatunku, który z pewnością zainteresuje zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają się do tego przyzwyczajać.


Reklama

Pobierz Drzwi i pokoje: Escape King 1.1.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Bug Fixes.
- Chapter 5-5 bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (30)
Data umieszczenia 2019-07-16 13:41
rozmiar 32.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/19 08:09
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |