Pan Banana
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Mr Banana to gra akcji dla Androida, która jest płaską strzelanką, której główny bohater wygląda jak banan i jest bananem, więc, w zasadzie, nie dziw się, że wielu jego towarzyszy będzie miało do czynienia z jedzeniem i potrawami, to wszystko wyobraźnia działa dla programistów.

I przygotowali grę w BP Game Studio, na której koncie jest sporo gier, a większość z nich jest bardzo prosta i zrozumiała, a nawet okazała się bardzo popularna, ponieważ Block Puzzle Legend Mania 2019 był w stanie przekroczyć kamień milowy pięciu milionów pobrań . Szkoda, że ​​taka sztuczka nie działała z innymi, ale wszystko zawsze można naprawić;)


Tak jak powinno być w wersji klasycznej - gra jest podzielona na poziomy, z których każdy jest średniej wielkości miejscem, gdzie czeka na ciebie duża liczba przeciwników, przynajmniej jeden sekret, a nawet boss, bez którego nie ma zbyt wiele takich kosztów. Ponieważ gra jest "płaska", jak już pisaliśmy, kierunki twojego ruchu i strzelania są tutaj bardzo ograniczone, ale w porównaniu do tej samej zwykłej platformówki możesz poruszać się i strzelać w poziomie i w pionie bez żadnych problemów. Kolejną lewą lokalizacją jest to, że możesz swobodnie poruszać się wokół nich, co jest bardzo ważne, szczególnie gdy zaatakuje cię wielu przeciwników, musisz dokonać taktycznego odwrotu, przynajmniej by się naładować, ale na pewno będziesz musiał biegać o szefie, jeśli stoisz nieruchomo i czekasz, aż on cię uderzy.


Funkcje gry:

  • Ładna i bardzo prosta grafika.
  • Śmieszne postacie
  • Świetny głos, twórcy najwyraźniej próbowali
  • Ponad dwa tuziny różnych broni
  • Możliwe jest pompowanie twojego bohatera
  • Wiele zadań i poziomów
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama

Konkluzja: Gra Banana to nie tylko fajna strzelanka, gra była dość trudna i bardzo dynamiczna! Tak więc, jeśli dziwne postacie są dla ciebie bardziej interesujące niż mogłoby się wydawać śmieszne, zalecamy zapoznanie się z tym produktem, jak zwykle możesz zrobić to za darmo.


Reklama

Pobierz Pan Banana 1.05 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.05 (5)
Data umieszczenia 2019-05-31 20:41
rozmiar 54.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/25 08:27
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |