Stos i crack
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Stack Crack to elegancka łamigłówka, w której pudełka są przenoszone do portalu. Każde pudełko ma własne linie ruchu, które nie zawsze przecinają się z portalem.

Kolorowe pudełka dostarczane są do portalu za pomocą płytek. Kostki mają rodzaj oznaczenia wskazującego kierunek, w którym dostępny jest transport. Może być pionowy, poziomy lub ukośny. Początkowe poziomy są tak zaprojektowane, aby przyzwyczaić się do gry, w której platforma może zostać natychmiast dostarczona do celu. Późniejsze działanie w jednym ruchu nie rozwiązuje problemu, ale opcja łączenia pól całkowicie koryguje sytuację. Ważne jest, aby działać konsekwentnie i obliczać ruchy. Brakuje korzyści z timera, tempo gry można wybrać indywidualnie.

Jeśli ścieżki skrzynek kolorów przecinają się, możesz umieścić jeden na drugim, a następnie oba elementy przejść do żądanego punktu. Podstawowy punkt: podczas nakładania warstw głównego elementu u podstawy, górne stają się tylko obciążeniem. Płytka, która się porusza, może przeskoczyć na stojącą nieruchomo. Dlatego konieczne jest wcześniejsze zaplanowanie chronologii ruchów, aby móc nadal przesuwać się w stronę portalu po dodaniu pól.

Charakterystyczne cechy układanki:

  • rozwiązywanie problemów nie ogranicza się do ram czasowych;
  • 12 poziomów w każdym z 8 światów;
  • nowe możliwości w następnych światach;
  • opcja anulowania przeniesienia;
  • łatwa i przejrzysta kontrola.

Nazwa światów zawiera podpowiedź na temat funkcji i / lub komplikacji. W drugim świecie niektóre punkty pozwalają odwrócić stos pudełek do góry nogami, aby zmienić linię ruchu.

Atmosferyczna melodia muzyczna pomaga skupić się, stłumione tony w miejscu kontrastują dobrze z jasnymi skrzynkami, dostępne kierunki ruchu są wyróżnione przez neon. Wysokiej jakości grafika i niewielka część animacji tworzy pożądane tło. Twórcom udało się stworzyć przyzwoitą łamigłówkę bez żadnych efektów specjalnych, które pozwolą ci przyjemnie spędzić czas i wytrenować swój mózg.


Reklama

Pobierz Stos i crack 1.2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Minor improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (62)
Data umieszczenia 2019-06-09 05:32
rozmiar 14.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

Wszystkie aplikacje Jambav, Inc na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/02/23 10:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |